Genç çizgi roman okuruna armağanlar

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
resimst355.jpg

Yeğenim Başak'a "virgo_bsk",Sevgili Haluk Yücesoy "profesör" ve Cem Demirbaş dostumun ÇİZGİ DİYARI BULUŞMASINDA iletmem için verdikleri kitaplar.

resimst346.jpg

resimst354.jpg

Bu kitaplar Cem Demirbaş'ın armağanları.

resimst350.jpg

resimst349.jpg

Bu kitaplarda "profesör"ün armağanları.

Moderatör tarafında düzenlendi:

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
Gerçekten çoook ama çoook sevindim. Okuyan insanları dikkate alan büyüklerimin olması ne mutlu. Özenle dizeceğim ve kitaplığımın en önemli kısımlarını oluşturacak. Profesör'e yani Haluk bey'e ve Cem bey'e bu güzel hediyeleri için ÇOOKKK TEŞEKKÜR EDERİM :)

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
kim bu hazinenin alıcısı?..
ulaştırma yolu ve rotası nedir?..
hemen carson'la, olmazsa kit ve tiger jack'le bir pusu kuralım:)
tex plan yapmakla meşguldür.. :) rahatsız etmeyelim..

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
zaten zor buldum bebeklerimi :D Bu arada unutmadan Ahmet enişteme de teşekkür ederim beni düşündüğü için. Çünkü onun da bana bir sürü hediyesi oldu hakkını ödeyemem :) ve heyecanla bu yeni ve güzel kitaplarımı alacağım günü bekliyorum. :)

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Genellikle aksi düşünülür ama dünyada güzel insan da çok...

Böyle şeyleri gördükçe gönlüm gelecek için umutla doluyor...

Harikasınız...

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
ben çocuk diilim 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim :) ama umarım sizinde bir sürü çizgi romanınız olur :)

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
bu arada dün güzel Gaziantep'te idim yani memleketimde. Kitapların hepsi elime ulaştı burdan hem enişteme hemde bana bu güzel armağanı veren herkese tekrardan teşekkürü bir borç bilirim :)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,489
Ne kadar güzel bir davranış sitili çok sevinuyorum böyle yazıları okudukça, sanki hediyeleri ben almış gibi oluyorum. Aman bu davranışlarımızı hiç mi hi bozmayalım. Tüm site ahalisine bu şekilde davranmak yakışır.

virgo_bsk

Süper Üye
13 Haz 2012
100
322
evet gençlere destek olan büyüklerimize saygım sonsuz :) iyki onlar var. Okuyan insanı herkes sever. Ben hediye olarak en çok kitap verilmesini severim. keşke herkes aynı düşünse hayat daha güzel olur :)