Çizgi Diyarı yine basına konu oldu

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
01kj.jpg

01kj.jpg

03kj.jpg

Bu haber sevindirici gibi görünebilir ama ben aslında üzülüyorum. Çünkü, bizim haber, İstanbul Büyük Buluşma resimleriyle birlikte toplam 5-6 resimli ve yarım sayfadan daha büyük çıkacakmış. Ancak o gün girilmesi gereken önemli bir haber nedeniyle bize ayrılan yer küçülünce, yazıyı tek resimle vermek zorunda kalmışlar.

Yukarıdaki resimler burada gösterilebilmesi için küçültüldü. Haber resmini daha büyük boyutlu olarak aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

Moderatör tarafında düzenlendi:

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
tutku hem de ne tutku.. yaşasın çizgiroman yaşasın çizgidiyarı!!
emeği geçenlere yürekten teşekkürler!!!

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,618
hiçbiryerde :)
Bir gazete haberine nazaran gayet kapsamlı,
çizgi romanı ve ülkemizdeki
serüvenini oldukça özet şekilde ve doğru
açıklayan bir haber olmuş.Çok beğendim.
Antalya uçbeyliği harikasınız...

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Burası Kadim Elf diyarı değil, burası Kadimleşmeye doğru giden Çizgi Diyarı, burada yardım için paylaşım için kapris yapılmaz, saygıdan başka şart koyulmaz, tamamen gönülden ve emekle yürür burada işler, umarım nesiller boyu sürer hem çizgiromanlar hemde Çizgi Diyarı, gerçekten Kadim bir diyar olur. Bir kez daha teşekkürler

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Sanırım şimdiye kadar çizgidiyarı hakkında yazılı basında çıkmış en kapsamlı yazı, emeği geçenleri kutlarım, umarım bir gün aynı tür bir yazıyı ulusal basında da okuruz.

Gazetemde çizgiroman okumayı özledim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,663
Kasımpaşa
İnsanlık için küçük ama Çizgi Diyarı için büyük bir adım olmuş..
Haberi ben yazsam ancak bu kadar olur..
Teşekkürler Antalya Sancağı..

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
eee güzel bir haber tabiki 4 yıldır çizgi romana yön vermeye başladık yılların tozlu raflarında tavan aralarında bodrumda sandıklarda bulunan çizgi romanlar gün yüzüne çıktı ne güzel bir mutluluk.zaten internet satışı yapan yerlerde vaktiyle tanesi 50 kr ila 1 Tl den giden kitaplar şimdi 20 tl oldu.bir zamanlar İstanbul kadıköyde kara murat dergileri 30-40 adeti 5 tl den satılıyordu.şimdi tanesi 5-10 tl den gidiyor ...kim ne derse desin bizim gibi çizgi roman severler eski hazineleri gün yüzüne karşılıksız çıkartmış oldu..