Türk çizgi romanında usta fırçaların 5 mayıs buluşması

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Polonezköy Ludwik Dohada 'da 5 mayıs sabahı saat 10.30 da Türk Medyasında ve yayın dünyasında yıllarını vermiş Türk çizerlerinin usta fırçaları bir araya gelerek kahvaltılı bir toplantı gerçekleştiriyoruz doğayla iç içe açık alanda dört bir yanımız yemyeşil bir orman örtüsüyle kaplı olacak .. Açık büfe bu sohbetli kahvaltıya tüm çizerler olarak ,çizgi roman. karikatür illüstrasyon dünyasının tanınmış ustaları bir arada olacağız kahvaltıya dileyen ailesiyle de gelebilir kahvaltı kişi başı 25 TL dir . .. Aşağıda davetli konuk sanatçıların dışında unuttuğumuz sanatçı dostlarımız olursa kendileri bizlere ulaşarak davete katılablirler ...

592198_222153577894264_714721687_n.jpg

DÜZENLEYENLER :

ÖMER MUZ : 0536 482 18 10
ÖZNUR KALENDER : 0532 412 02 45

Ulaşım için : Araçlarıyla gelmek istemeyenler için 5 mayıs cumartesi sabahı saat 10. 00 da Altunizade CAPİTOL alış veriş merkezi önünden bir minübüs hareket edecektir

KATILACAK SANATÇI DOSTLARIMIZ:

SUAT YALAZ
YÜCEL KÖKSAL
ASLAN ŞÜKÜR
YURDAGÜN GÖKER (BELKİ )
ÖMER MUZ
ERGÜN GÜNDÜZ
ŞAHİN KARAKOÇ
ÖZNUR KALENDER
ETHEM ÇALIŞKAN
CELAL KANDEMİROĞLU
RAGIP DERİN
MÜMTAZ ARIKAN
KAMİL MASARACI
BÜLENT ARABACIOĞLU
NECDET ÇATAK
ERSİN BURAK
ZAFER TEMUÇİN
TALAT GÜRELİ
ERCAN AKYOL
SÜLEYMAN TURHAN
FATİH OKTA
YENER ÇAKMAK
MEHMET SEVİNÇ
FUAT AKTÜRE
SİNAN GÜRDAĞCIK
GÖKALP ÇELİKİZ
SÜLEYMAN SİPAHİ
ÖZGÜR ATEŞ
ÖNDER ÇAKICI
MAHMUT TURHAN
KUBİLAY BAYAR

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Çizgi Diyarı olarak (kafayı otobüse taktım) otobüs kaldırsak,
şöyle pankart filan,
çubuklu pijamalar, plastik toplar, karpuz da çıkmış,
aslında ahşap kasalı bir kamyon üstünde,
türkülü şarkılı bağıra çağıra gitsek,
ip atlasak saklambaç oynasak,
ızgaralar, sarmalar,
börekler, kurulsun hamaklar,
yan gelip yatmalar,
kızlar, oğlanlar, göz süzmeler,
çift kale maç,
olmadı voleybol,
bir ara gidip bakarız ne çiziktiriyorlar diye,
ulan seviyorum ben bu baharı,
erguvanı, sümbülü..
Ne güzel olur diye düşünüyorum..

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
5 Mayıs'ı Pazar sanıp hazırlığa başladım ama Cumartesiymiş... Yani benim iş günüm :(

Gidenlere iyi eğlenceler

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
5 Mayıs Üstadlar Buluşmasından Kareler
5 Mayıs 2012, Cumartesi tarihe geçecek bir Ömer Muz organizasyonunun "TÜRK MEDYASINDA USTA FIRÇALARIN 5 MAYIS BULUŞMASI"nın unutulmaz tarihi olacaktır.
Bu buluşmanın gelenekselleşmesi umuduyla Özgür Ateş deklanşöründen kareleri paylaşmak uygun olacaktır.
Katılanlar:
Aslan Şükür (GREAT MASTER COMICS COVER ARTIST,ILLUSTRATOR!!), I.Yücel, Şahin, Ragıp DERİN, Ömer MUZ (Great master comic artist, illustrator), Tayyar ÖZKAN (Great Master cartoonist. CAVEMAN's artist), THE LEGEND: Süleyman TURAN (Great artsist, moviestar, director), Şafak TAVKUL (Great Master Animator), Talat GÜRELİ (Great Master Comic artist ), Fatih OKTA (Great Comic artist,illustrator), Öznur KALENDER (Great Master cartoonist,illustrator), Tan ORAL (Great Master Cartoonist), Ergün GÜNDÜZ, Yalçın DİDMAN (Great Master Comis Artist, Cartoonist), Necmi YALÇIN (Comic artist, illustrator), Bülent ARABACIOĞLU (Great Master Cartoonist), Türkan ARABACIOĞLU (Artist), Yurdagün GÖKER (Great Master Cartoonist ), Servet INANDI (Flaneur Comic shop), Erdoğan Karayel ("Don Quichotte" Humor Magazine), Ercan AKYOL (Great Master Cartoonist), Kamil MASARACI (Great Master Cartoonist) , Celal KANDEMİROĞLU (Great Master Cartoonist) ve daha onlarca okur...

k1.jpg

k0.jpg

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
tayyarzkan.th.jpg
[/URL]

Yücel Köksal, Şahin Karakoç, Yalçın Didman, Nevzat Ziylan, Tayyar Özkan, Şafak Tavkul, Süleyman Turan, Şahin Karakoç, Servet İnandı, Ragıp Derin, Öznur Kalender, Mümtaz Arıkan, Kamil Masaracı, Ftaih Okta, Ergün Gündüz, Erdoğan Karayel, Ercan Akyol, Bülent Arabacıoğlu, Arslan Şükür, Haluk Yücesoy, Fuat Aktüre, İlker Genç, Mert Savaşkan, Hüseyin Biçer, Süleyman Sipahi

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand

Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayın.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Biz de oradaydık...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Olamadığım için çok üzüldüğüm bir toplantı oldu.. Bu kadroyu bir arada bir daha görmek oldukça zor..
Tesellim en azından muhabbetleri birinci ağızdan dinleyebilme olasılığım..
Çizgi Diyarı da oradaydı..

gambit

Yeni Üye
2 Eki 2010
22
41
cok guzel bir bulusmaydi, bakunin seninle de tanismak ayri mutluluktu dostum. Bir sonraki toplantida bulusmak ve daha cok zaman gecirmek dilegiyle