18 Ağustos buluşmamızdan...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,008
denize sıfır
Her özel buluşmalarımız gibi bu günde çok özeldi. Hazırladığım vaazı umarım beğenmişlerdir. Fikret Kol üstadımız bu gün fotoğraf çekip bendensiniz dedi.:)
Muhabbet öyle derindi ki, kimse kalkmak istemedi.
Bence bu anlatılmaz, yaşanır.
Gelin, yaşatalım anacım.:)
Z5XWqk.jpg

7BaYLa.jpg

3O6NVr.jpg

odX257.jpg

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,879
52,449
Kendi Koltuğunda
Amanın o kadar bohça mı boyozmu nasıl yedi ayranda yok yanında
bende anlamadım ama beyaz üstad ayvalık tostları getirmedi mi..
Afiyet olsun hocam demek düşer bizlere.
Selamlar sevgili dostlar.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
Afiyet, şeker olsun Üstadlarım, Ağabeylerim, Dostlarım. Ağabeylerim dediysem de; hepiniz kalem gibi delikanlılarsınız maşallah. Buluşmanın mutluluğu her birinizin yüzüne yansımış. Daha nice mutlu toplantılar, buluşmalar bir araya getirsin Diyar severleri...

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
Hiçbir resim göremiyorum...

Üstadım, paylaşılar görseller hizliresim.com adresine yüklendiği için Türkiye Cumhuriyeti IP adresleri dışında hiç bir ülkenin IP adresleri tarafından görüntülenmesi mümkün değil, buna KKTC de dahil. (Buyrun size yerli ve milli kelek!) Buluşmaya katılan Dostlar kısa sürede adresleri farklı bir görüntü barındırma servisi ile değiştireceklerdir.

Yavru Vatan'a sevgiler, selamlar...

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Vay, bu arka fonları sen yaptıysan helal olsun Ali Bey. Bu toplantıya katılamayanlar böyle fotoğrafları görünce üzülmüşlerdir. Artık İzmir grubu olarak çağ atlıyoruz. Kötü arka fon manzaraları bizi kesmiyor.
Mehmet Ali o boyozları özel bir rejim yaptığı için yemiş. Bize tam açıklamadı ama herhalde faydası vardır. Afiyet olsun.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Unuttuk söylemeyi, simitlerin hepsini Fikret Kol üstadın kahramanları yedi. Onların sert bakışları karşısında yapacak pek bir şey yoktu. Güzel bir gün geçirdik. Mehmet Ali alçak gönüllü bir arkadaş. En kısa zamanda toplanma kararı aldık. Herkese sevgiler, saygılar...:)