Baro Başkanını Çizgi Diyarı'na Davet Ettim!..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Belki biliyorsunuzdur, hafta sonunda İstanbul Barosu Genel kurulu vardı.
Başkan Ümit KOCASAKAL aday olmadı, yerine eski başkan Yardımcısı Mehmet DURAKOĞLU seçildi.
Bu arada başkana teşekkür ederken aynı zamanda yakalamışken Çizgi Diyarı'na davet ettim.
Siteye gireceği konusunda söz aldım.
Israrla unutmayın dedim, unutmam dedi...
Bekliyoruz büyük başkan!..

20161023_141500.jpg

20161023_141458.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Meslek kuruluşları tarafından özellikle desteklenmesi gerekir kanısındayım.Çizgi dünyasının.Sosyal sorumluluk projesi olarak ele alınması gerekir.Japonya da çizgi roman eğitimin bir parçası olarak görülüyor ve basılan her 4 kitaptan biri çizgi roman.Sayın başkana hayırlı olsun dileklerimle umarım eskilerden kalma kitaplar varsa bizle paylaşır.Gözüpek in de sonuçta avukat olduğu unutulmasın.Sayın Kocasakal iyi bir Çr okuruydu medyadan takip ettiğim kadarı ile.Tekrar yeni başkana hayırlı olsun dileklerimle adalet mülkün temelidir.

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768
Zaten Başkanımız siteye birkez tıklasın, birdaha çıkamaz.Emeği geçen herkese teşekkürler,başkanımıza selamlar.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
977
Çizgi romanla bu kadar haşır neşir olan, evrak çantasında bile her gün çizgiromansız evden çıkmayan Ümit Hoca'nın Çizgidiyarı'na üye olmamış olabileceğine inanasım gelmiyor. Bence (farklı bir isim/nick ile) üyedir ve kendini belli etmiyordur :)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,072
Takdir ettiğim bir insan olan Ümit beyi aramızda görmekten ancak onur duyar ve mutlu oluruz.
Bu güzel ve anlamlı girişiminiz için de sizi tebrik ediyorum Sayın "Savok";
sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Çok güzel bir davet. Sayın başkanın çok iddialı bir arşivi olduğunu okumuştum. O arşivi bizler de görmek isteriz :D

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,465
26,954
Değerli bir çizgi roman aşığını aramızda görmekten mutluluk ve onur duyarız.
Bilgi birikiminden istifade etmek isteriz...

mustafa34

Yeni Üye
16 Ocak 2012
91
236
İstanbul
Kocasakal zaten üye ise, forumun önemli kuralını da biliyordur.
Şu ana kadar kendini belli etmediyse ve şimdiden sonra da açıklamayıp
kendisine yapılan davete icabet ederek, aynı ip adresinde ikinci üyelik yaparsa,
doooğru şut! ...olmaktan korkuyor olabilir. : )

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Ümit Kocasakal'ı ÇD'na bir kez de ben davet ettim.

Ümit Kocasakal ADD'nin konuğu olarak bugün şehrimizdeydi.
Kendisini ÇD'ına bir kez de ben davet ettim ama kafasının çok meşgul olduğunu, ne yazık ki ÇD'nı anımsamadığını söyledi.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Bence davetle yetinilmemeli mail adresine üyelik ve şifresi gönderilirse foruma katılımı sağlanabilir.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
Kendisi için açtığımız kaçıncı konu bu?
Kesinlikle ÇD'na gelip bir konu açıp selam vermeli, daha fazla kaynaşmalı bizle...
Merak etmesin şimdilik yoğun olduğundan kendisinden tarama ve paylaşım beklemiyoruz. :D
İlerleyen zamanlarda belki olabilir. :D

Son düzenleme: