İzmir Sancağı'nın Yakapınar Uç Beyliği'nde Ahmet AKYOL Misafirimizdi.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Ayran eşliğinde muhabbet daha bir güzel.:)
Ayran milli içeceğimiz.
Ayran içip ayrı düşmek yok.
Ayranınız bol olsun.
Biz ancak önümüzdeki baharda Yakapınar ziyareti yapabiliriz.
Buz yoksa gelirken getirelim.:D

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
İzmir Sancağı'nın Yakapınar Uç Beyliği'nde Ahmet AKYOL Misafirimizdi.
kandraks53, oktay_izm, ahmet akyol.
Çizgi ile ilgili muhabbetlerin dibini kazıdık :)

Uzun zamandır geçirdiğim en güzel geceydi,amozonlarda içtiğimiz ''KASAÇA'' ve yerlilerin amozon danslarıyla bütünlediği gece muhteşemdi :)...Her şey bir yana,sevgili oktay ve çok sevdiğim büyüğüm İbrahim Abi (kandraks53) beni en güzel şekilde ağırladılar...Ve ayrılırken ordan dudaklarımda tatlı bir tebessümle döndüm evime...Ve eve dönüş yolunda yine dudaklarımda hafif bir mırıltı vardı ''Hayat ne kadar güzel hos,
Haydi durma sevgiline koş.
Özgürsen, varsa cebinde biraz para.
Mutlusun, düşünme kara kara.'' teşekkürler sevgili dostlar,en kısa zamanda izmirde veya bodrumda görüşmek üzere......

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Acemi nalbant mesleği,sıpa nallayarak öğrenir..Demiş atalarımız..Bizde resim yüklemekle başlayalım dedik..Dedik ama tam beceremedik..Öğreneceğiz..ahmet akyol dostumuza sonsuz teşekkürler..Bizleri adam yerine koyup,buralara kadar geldi..Herkesi selam ,sevgi ve hürmetlerimle selamlıyorum..

Son düzenleme:

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Acemi nalbant mesleği,sıpa nallayarak öğrenir..Demiş atalarımız..Bizde resim yüklemekle başlayalım dedik..Dedik ama tam beceremedik..Öğreneceğiz..ahmet akyol dostumuza sonsuz teşekkürler..Bizleri adam yerine koyup,buralara kadar geldi..Herkesi selam ,sevgi ve hürmetlerimle selamlıyorum..

Abi Adam yerine koymak ne demek....Ben seni Baba yerine koydum....Ayrıca Adamlık vasfının en üst mertebesinde olduğunu bilmeni isterim....Hani hep derler ya Adam gibi adam diye...İşte sende Öylesin ''ADAM GİBİ ADAM''....

12 Şub 2010
15,006
543,638
Resimleri yükleyeyim dedim ama görüntü iyi olmadı. İbrahim beyin yeniden yüklemesi gerekecek:)

Mükemmel bir buluşma olmuş dostlar. Yakapınar nereye düşer diye google amcaya sordum, öğrendim. İnşallah bize de kısmet olur:)

Muhabbetiniz daim olsun.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Resimleri yükleyeyim dedim ama görüntü iyi olmadı. İbrahim beyin yeniden yüklemesi gerekecek:)

Mükemmel bir buluşma olmuş dostlar. Yakapınar nereye düşer diye google amcaya sordum, öğrendim. İnşallah bize de kısmet olur:)

Muhabbetiniz daim olsun.

Bir gün sizi de aramızda görmek büyük bir şeref olur sevgili HALUK Abi....Şu kadarını söyleyebilirim ki,gitiğimiz yer ben çok farklı bir dünyaya götürdü...Ve ölmeden herkesin mutlaka görmesini isterim...Hani bir şarkı var ya ''orda bir köy var uzakta gitmesekte,görmesekte o köy bizim köyümüzdür'' işte ben tam olarak o köye,ve o köydeki iki güzel insanın yanına gittim....İyikide gittim :)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Nasip olur da İzmir'e yolum düşerse mutlaka tanışmak istediğim bir ekip buluşmuş, görüşmüş, eğlenmiş. Bize de "ne mutlu dostu olup birlikte vakit geçirene" demek kalmış. Resimlere bir müdahale de ben yaptım affınıza sığınarak. Umarım bu sefer düzelmiştir :)

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Baltimora ve sizin isminiz bol bol sohbetimizde yer aldı sevgili Shoryuken,Oktay ve ben her ikinizinde bizim düşünce yapımıza ve fikirlerimize çok uyuştuğunuz konusunda o gece hemfikirdik... :) Ve nasip olursa sizleri burda ağırlamaktan çok mutlu olacağımızı bilmenizi isterim....Ayrıca resimlerde yaptığınız düzenlemeler için tekrar teşekkür ederim....Saygılarımla.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Gecenin üçünde uyku yok. Ben de mi ayran içsem diye düşünüyorum. Keyfiniz bol olsun arkadaşlar.:)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Kilometrelerce uzaktan, bizi dost bilerek ziyaretimize gelen sevgili Ahmet Akyol kardeşimize candan teşekkürler ediyorum. İnanılmaz derecede mutlu olduk. Elimizden geldiğince ağırlamaya çalıştık. Küçük aksilikler olduysa da Ahmet'in bizim kusurumuza bakmadığını biliyorum. Ve "bir dahaki sefere daha güzel ve daha kalabalık olmamızı umarım" diyerek sözümü noktalıyorum.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Baltimora ve sizin isminiz bol bol sohbetimizde yer aldı sevgili Shoryuken,Oktay ve ben her ikinizinde bizim düşünce yapımıza ve fikirlerimize çok uyuştuğunuz konusunda o gece hemfikirdik... :) Ve nasip olursa sizleri burda ağırlamaktan çok mutlu olacağımızı bilmenizi isterim....Ayrıca resimlerde yaptığınız düzenlemeler için tekrar teşekkür ederim....Saygılarımla.
Kalp kalbe karşıymış, paylaşımları okuyunca Ahmet kardeşim illa ki benden de bahsetmiş diye düşündüm, yanılmamışım zira bahsettiğin üzere kafa yapımız birbirimizle çok uyuşuyor. İnşallah bir gün yolum İzmir'e düşerse görüşürüz dostum. Diğer tüm abilerime, kardeşlerime ve arkadaşlarıma da selamlar... Yüreğinize sağlık...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir

Kalp kalbe karşıymış, paylaşımları okuyunca Ahmet kardeşim illa ki benden de bahsetmiş diye düşündüm, yanılmamışım zira bahsettiğin üzere kafa yapımız birbirimizle çok uyuşuyor. İnşallah bir gün yolum İzmir'e düşerse görüşürüz dostum. Diğer tüm abilerime, kardeşlerime ve arkadaşlarıma da selamlar... Yüreğinize sağlık...

İnşallah sevgili baltimora..Eminim ki yanyana gelince konuşacak çok şey olacak ve gün yetmeyecek kanattindeyim :) ve dostlar sofrasında dostlardan bahsetmemek mümkün değil zaten :) sağlıkla kal sevgili dostum.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Afiyet Olsun

Nasıl canımı çektirdiniz.Afiyet bal olsun.Bu tür toplantıları biraz daha kalabalık tutarız inşallah.Gitar ve Ud çalmak benden , ama söyleyen olursa.Org da çalarım ama eşim sattırdı.Fazla gürültü yapıyormuşum.Neyse nasip olursa tüm çizgidiyarı dostları ile yapabiliriz kısmetse.Tekrar tekrar afiyet olsun ,muhabbetle de ne güzel olur. Selam ve sevgiler.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
Fotoğrafları, dostları görünce mutlu
oluyoruz. İyi muhabbetler dostlar.
Umarım ülkemizi barış içinde ve
dostlarımızı daha çok muhabbetle
görürüz bundan sonra da.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Arzu eden tüm arkadaşlarımızı ağırlamaktan onur duyarız. Necdet ve Aykut abilerimi özellikle bekliyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,854
Neşeniz daim,sohbetiniz bol olsun.
Güzel insanları görünce sevindik.
Sohbet yeri mükemmel, sabaha kadar sohbet olur.
İnşaallah hep beraber sohbet edeceğimiz günler olsun.
Selamlar,sevgiler.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Sanırım gece gece hüzün bastı ve eski günleri yad etmek için bu resimlere baktım.... Ne güzel dostluklar kurmuş,ve ne güzel insanlar kazanıp kaybetmişiz Diyar'da....Işıklar içinde uyu İbrahim Ağabey,hala gönlümüzdesin...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Sanırım gece gece hüzün bastı ve eski günleri yad etmek için bu resimlere baktım.... Ne güzel dostluklar kurmuş,ve ne güzel insanlar kazanıp kaybetmişiz Diyar'da....Işıklar içinde uyu İbrahim Ağabey,hala gönlümüzdesin...

İyi ki gelmişsin. Şu kısacık ömürde güzel dostluklar kurabildiysek ne mutlu bize. Görüşmek üzere...