Teğmen Blueberry'nin Maceraları Sayı 15 - Matem Havası

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,614
attachment.php

BLUEBERRY 15 Matem Türküsü
VE HİKAYE BİTİYOR.
ALINTIDIR.

*Seri Büyülü Dükkan taradından basıldığı için link kaldırıldı.

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    92.6 KB · Görüntü: 4,891
Moderatör tarafında düzenlendi:

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,680
Nedense ben hep geç farkediyorum. Arar tararken rastladım. Ne kadar sevindiğimi tahmin edemezsiniz. Tarayanın, çevirenin ellerine sağlık. Devamını dileriz.

Nostromo

Kıdemli Üye
14 Eyl 2010
139
37
İnşallah devamı gelir.
Çok kaliteli bir seri.
Çeviren üstada çok ama çok teşekkürler.
:D

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Devamının gelmesini dört gözle beklediğim bir çizgi roman,paylaşımın için teşekkürler kardeşim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Değerli kardeşim bu güzel paylaşımın için çok teşekkür ederim.Ellerinize sağlık.
İyi akşamlar dilerim.

disk

Yeni Üye
15 Tem 2011
27
21
Bunun sayesinde west türü çizgi romanların keyfine vardım serileri koynların yapanların emeği geçen herkesten İnş. Allah razı olsun kardeşlerim. İnşallah devamını bekliyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,641
Blueberry'nin her bir sayısı heyecan fırtınası, çok sürükleyici, daha ilk sayfalardan itibaren kendine bağlıyor. Bir sayısını okuduktan sonra tiryakisi oluveriyorsunuz.
Türkiye'de yayınlanmayan sayılarının çizgi roman severler tarafından Türkçeleştirilerek okumamıza vesile olmaları ne kadar güzel ve takdire şayan.
Emek verenlere şükranlarımı sunuyorum. Saygılarımla.

disk

Yeni Üye
15 Tem 2011
27
21
Blueberry'nin her bir sayısı heyecan fırtınası, çok sürükleyici, daha ilk sayfalardan itibaren kendine bağlıyor. Bir sayısını okuduktan sonra tiryakisi oluveriyorsunuz.
Türkiye'de yayınlanmayan sayılarının çizgi roman severler tarafından Türkçeleştirilerek okumamıza vesile olmaları ne kadar güzel ve takdire şayan.
Emek verenlere şükranlarımı sunuyorum. Saygılarımla.

aynen öyle birader ama devamı gelmedi maalesef :) kardeşim inş. Devamnı getirirsin beklemedeyiz. :)

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
KOMANÇİ 5 tarafımdan yeniden balonlanıyor .
yazı karakterini de beğeneceğinizi umarım .
bluberry ve komançi serilerini yavaş yavaş
bitireceğim .komançi 7 ve 8 e de el attım.
onlarda şimdilik tekrar balonlanacak .
tabii bu arada sıradaki teks lerde
unutulmayacak .sevgiler , saygılar .

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,943
23,713
Kıbrıs
Blueberry 15.

Bu çizgi roman Inkılap Yayınevi'nin 11 kitaplık serisinden ayrı mı?Kim yayınladı?

modül

Yeni Üye
20 Nis 2012
4
1
Türkiyede inkılap yayınevi 11. Sayıya kadar yayınladı ondan sonra hiç yayın olmadı. 12-13-14 ve 15. Sayılar çeviri-balonlama usulüyle forumlarda varoldu.

akak

Kıdemli Üye
12 May 2009
147
206
ingilizce serilerini gördüm fakat dilinden anlamadığım için biraz sessiz sinema gibi oldu. Kalan sayıların türkçeye çevrilme düşüncesi varmı?

texas16

Yeni Üye
10 Ocak 2012
2
1
emeğin için teşşekürler. devamını da çeviri yapabilirseniz çok iyi olur [sabırsızlıkla bekliyorum]

akak

Kıdemli Üye
12 May 2009
147
206
gerçi diğer okurlar da dile getirdiler 15 sayıdan sonrası gelmedi gelecekmi yoksa sonlandırildımı? merak ettim teşekkürler

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,480
Bu seri hep kafamı karıştıran serielerden bi tanesi toplu olarak bulma şansına sahip oldum, şimdi indiriyorum, yükleme yapınca toplu olarak paylaşacağım. Sanki bizim ülkemizde bu seri karışmış gibi, şu ana kadar indirdiklerimin çizgilerinden anladığım kadarıyla, kovboyluk serüveni var, askerlik teki maceraları, ülke için yaptıkları, ve yaşlılığı ile alakalı bölümler var. Yükleme yapınca üstadlar zaten ne olduğu hakkında açıklama yaparlar.

Şu ana kadarki türkçe eserlere emeği geçen herkese teşekkürler.

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
247
436
Ankara
Blubery yayınlanması 3 yılı aşkın süredir kesildi. bir hayır sahibi şu seriye devam etse de bizde okusak sevabına.