BAYTEKİN Akıl Almaz Maceralar Serisi Sayı 01 (06.08.1973) Bülent Hazer

12 Şub 2010
15,006
543,642
Baytekin_Hazer_01_01.jpg

Baytekin_Hazer_01_03.jpg

Baytekin_Hazer_01_02.jpg

Daha ne Baytekin'ler göreceğiz Diyarda.
Bu kez Namor'u Baytekin yapmışlar.
Ünlü Bülent Hazer'in fotoğrafı ilk kez bu paylaşımda.

Sevgili abartman şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Tıpkı 1001 Roman isminde olduğu gibi Baytekin isminde de keramet aramış yayıncılarımız, belli ki. Keşke bu umutlu çabalar yayınladıkları çizgiromanları kalıcı kılsaymış. Yine de "çaba" bile önemli.

Bu nadir BAYnamor ile ismimi aynı konu içinde andığın için çok çok teşekkür ederim Hocam..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Özür diliyorum Sayın "Profesör";
bu harika dergiyi bir an önce sabırsızlıkla incelemek istediğimden link istirham ediyorum.
Hani bir reklamda bir ibare vardı ya;
"kızgın kumlardan, serin sulara..."
İşte bu öyle bir şey...
Şimdiden teşekkürler;
saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Üstaddan nadide paylaşımlar
teşekkür eder saygılar sunarım

Aklımızın almadığı durumlardan biride bu kadar dergiyi, nerelerden bulursun, toplarsın, korursun. Elleri dert görmesin Haluk Bey. (Link unutulmuş)

Nerden bulacak ben biliyorum suuussuuust çaktırma onun zaman makinesi var eski yıllara gidiyor oradan getiriyor yoksa nereden bulacak
öyle kolaymı yarım asırlık kitapları bulmak ALLAH zaman makinesinin iniş takımlarına zeval vermesin

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,795
4,720

Sayın Profesör ;

Her seferinde ; "Bu son artık şaşıracak bir şey kalmadı" diyorum. Ama bu sözümün ömrü ancak yeni bir sunum yapacağın vakte kadar geçerli oluyor. İnan şaştım kaldım. Nasıl bir arşivdir bu ? "ŞAŞTIM KALDIM" ama artık bu son şaşırmam demiyorum. Dersimi sürekli aldım. Olsun. Ders veren Profesör olduktan sonra. Ben hep öğrenci kalmaya razıyım.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
İlginç bir denemeymiş Bülent Hazer ve Türk çizgi romanı adına...
Baytekin ismini vermesindeki amaç belki de geçmişe bir gönderme yapmak amacıyla da olabilir... Güzellik yarışması ve Maymunlar Cehennemi'ndeki M.Kemal Benli'nin "Korku"suna ithaf da ilginç anekdotlar olarak gözüme çarptı. Büyük olasılık, yarıda kalmış bir yayın olarak B. Hazer hanesine bir çentik daha atmalı...
Çok teşekkürler Haluk abi...