YIRTICI KUŞLAR VE MUHTEŞEM HARLEY QUINN

Kaya Ö

Onursal Üye
20 Şub 2011
224
1,035
49400106157_c5e02eeda5_c.jpg

Cuma vizyona girecek olan, Joker'in (eski) sevgilisi Harley Quinn'in baş karakter olduğu Birds of Prey and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn / Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn'i bugün basın ön gösteriminde izledim, eleştirisini İleri Haber'e yazmayı planlıyorum, Ctesi yayınlandığında burada da paylaşırım ama şu kadarını peşinen söyleyeyim ki Joker filmi gibi muhteşem değil ama eğlenceli, matrak.
Bu vesileyle bir de şunu sorayım: Harley Quinn'in, Arka Bahçe'nin Batman ŞŞŞŞ! serisinde bi yan karakter olarak göründüğünü anımsıyorum, bir de 2015-2017'de JBC üç adet HQ albümü yayınlamış. Bunlardan başka Türkiye'de yayınlanmış bir çr'da HQ'in baş veya yan karakter olarak yer aldığı olmuş muydu?

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,255
Cuma vizyona girecek olan, Joker'in (eski) sevgilisi Harley Quinn'in baş karakter olduğu Birds of Prey and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn / Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn'i bugün basın ön gösteriminde izledim, eleştirisini İleri Haber'e yazmayı planlıyorum, Ctesi yayınlandığında burada da paylaşırım ama şu kadarını peşinen söyleyeyim ki Joker filmi gibi muhteşem değil ama eğlenceli, matrak.
Bu vesileyle bir de şunu sorayım: Harley Quinn'in, Arka Bahçe'nin Batman ŞŞŞŞ! serisinde bi yan karakter olarak göründüğünü anımsıyorum, bir de 2015-2017'de JBC üç adet HQ albümü yayınlamış. Bunlardan başka Türkiye'de yayınlanmış bir çr'da HQ'in baş veya yan karakter olarak yer aldığı olmuş muydu?

"Eğlenceli, matrak." Kesinlikle katılıyorum ve sadece bu yüzden sevdiğim bir karakterdir kendileri. Fırlama kızımızın ana karakter olduğu ve Türkçe olarak yayınlanmış sadece 4 adet albüm var bilgim dahilinde olan (sizin de belirttiğiniz gibi hepsi JBC yayını):

Batman - Harley Quinn
Harley Quinn Cilt 1 - Şehrin Ateşlisi
Harley Quinn Cilt 2 - Güç Kesintisi

Bu ay yeni çıkan:
Harley Quinn Cilt 3 - Öp Öp Vur Bıçakla

Bunun dışında "ekibiyle birlikte" yer aldığı 5 cilt daha var, gene hepsi JBC yayını:

Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 - Dost Kazığı
Suicide Squad Yeni 52 Cilt 2 - Basilisk Yükseliyor
Suicide Squad Yeni 52 Cilt 3 - Ölüm Enayiler İçindir
Suicide Squad Yeni 52 Cilt 4 - Disiplin ve Ceza
Suicide Squad Yeni 52 Cilt 5 - Dört Duvar Arasında

Sayın blackbishop'un hatırlattığı başka bir seri:

Suicide Squad DC Rebirth Cilt 1 - Kara Mahzen

Edit: Ek olarak daha yeni farkettiğim farklı bir Harley Quinn Öyküsü:

Harley Quinn - Kırık Cam (Epsilon Yayınları)

Son düzenleme: