NEVADA 1 - Yalnız Yıldız

azizelaziz

Çeviri & Balonlama
11 May 2012
203
6,682
DELCOURT Yayınevi tarafından ilk sayısı 2019 yılında yayınlanan ve senede bir periyodla devam eden bu serinin çizimleri özellikle "Blueberry" hayranları için hiç de yabancı gelmeyecektir. Çizer Colin Wilson, "Genç Blueberry" serisinde 4. sayıdan 10. sayıya kadar 6 albüme imza atmış, ayrıca yine ülkemizde de yayınlanan Tex Dev Albüm 14 - Son Asi isimli macerayı da o resimlemiş.(Sitemizde hem renklisi, hem de siyah-beyazı mevcut.) Eğer beğenilirse, peşpeşe olmasa bile seriyi tamamlarız...

300dpi, 2250x3033p, 117 Mb.

Keyifli Okumalar!

Son düzenleme:

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,269
üstadım paylaşımlarınız için teşekkürler. Sizlerin bu kadar emek sarf ederek hazırlamış olduğunuz eserleri beğenmemek ne mümkün. Bütün emekleriniz ve katkılarınız için tekrar tekrar teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sağlıklı günler dileklerimle.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Delcourt'un bir çok sunumu gibi bu eserde çok kaliteli ve emek dolu bir çalışma.. Bu güzel eseri bizlere kazandırdığınız için çok teşekkür ederiz sevgili azizelaziz kardeşim...

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Çok teşekkürler sevgili Azizelaziz.Her paylaşımınız bizler için çok değerli.Lütfen bunu unutmayınız.Umarım paylaşımlarınızla forumumuzu renklendirmeye devam edersiniz.Sevgiyle kalınız...

Milyarderdahi

Çeviri & Balonlama
9 Ağu 2013
183
1,106
Çizime, renklendirmeye hayran kaldım. Sanki bir Western filmi izledim gibi. Her panel filmden bir kesitti. En ince detayına kadar üstüne düşülmüş sayıda. Bu resmen sanat. Renk geçişleri, gölgeler, yüz çizimleri, bayıldım. Elleriniz dert görmesin.
Yeşil olmadan yaşayamam diyen bana çölde yaşama hayali kurdurdunuz. Elinize sağlık.

wolf72

Yeni Üye
25 Eki 2013
104
113
Hoş değil ciddi bir durum yoksa.
Ne gerek var böyle bir zamanda forumu meşgul etmeye.Çok yazık kınıyorum.
Aynı mesajı yazan kardeşimize paylaşım yapan insanların haklarını hatırlatmak isterim.Hak yemiyelim üzdünüz bizi.

çocukluk arkadaşım ,arife günü vefat etti bugünde cenazesi vardı.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Çok üzüldüm.Başımız sağolsun.İstemeden değerli dostları incittiysem özürdilerim.