HITLER'in OĞLU - Image Comics

azizelaziz

Çeviri & Balonlama
11 May 2012
203
6,683
Cora Brown, II.Dünya Savaşı'nın en karanlık günlerinde Nazileri durdurmanın yolunun bir Fransız fırıncı çırağını bulmaktan geçtiğini keşfeden bir İngiliz kadın casustur.

O kişi aynı zamanda Adolf Hitler'in gayri meşru oğludur.

Üç Nazi muhbiri İngiltere - Dover sahiline kapağı atınca, Cora Brown onları sorgulama görevine atanır.

Genelde şüpheci olan Cora, ona sadece bir avuç Nazinin bildiği bir sırrı ifşa ettiklerinde şok olur.
Birinci Dünya Savaşı sırasında Hitler'in Fransa'da bir çocuğu olduğunu...

Elinde bu çalıntı Nazi dosyalarıyla, aldığı emirlere karşı gelerek Pierre Moreau'nun izini sürer. Onu biyolojik babasını bulma ve öldürme görevine ikna eder. Almanya'ya giderler ama keşfe giden bu yolun şiddet, casusluk, tuhaf bilimsel deneyler ve ölümle dolu olduğunu görürler.

Pierre Hitler'e gidecek ve savaşı bitirecek mi? Yoksa yol boyunca başka bir şey mi keşfedecekler?

HITLER'in OĞLU, NPR'nin "bu kadar eğlenceli olan çok az savaş hikayesi var" diye tanımladığı çok beğenilen bir çizgi romandır. Casus gerilimlerini ve Inglourious Basterds(Soysuzlar Çetesi), Man in the High Castle(Yüksek Şatodaki Adam) gibi alternatif-tarih gerilim film ve dizilerini, John Le Carre romanlarını seviyorsanız ünlü yaratıcılar Anthony Del Col (Assassin's Creed), Jeff McComsey (FUBAR) ve yeni katılan Geoff Moore ekibinin kendine has heyecanlı örgüsüne bayılacaksınız.

II.Dünya Savaşı'nın en büyük anlatılmamış efsanesini keşfetmek için bugün HITLER'in OĞLU'nu okuyun!
(Image Comics - kitabın tanıtım sayfasından...)

Şimdi sizleri Image Comics tarafından Haziran - 2018'de yayınlanan 181 sayfalık bu güzel alternatif-tarih çizgi romanıyla başbaşa bırakıyorum!...

www.youtube.com/watch?v=kfRtButz1xA

aC6TOy.jpg

300 dpi, 2500x3750, Comic Strip MN
306 MB (Dip notlar bana aittir!)

Moderatör tarafında düzenlendi:

aksakal19

Süper Üye
6 Haz 2013
172
527
The Boys from Brazil,Marathon Man en sevdiklerimdi..Filmi çekilse en tepeye oturur..Müthiş bir hikaye,çizimler etkileyici..Teşekkürler..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,438
hiçbiryerde :)
Savaşın kirli yüzünü gösteren
anlatılardan birini, heyecanı
hiç bitmeyecekmiş gibi süren
bu 181 sayfalık kitapta bazen
keyifle, bazen de elemle okuduk.
Bu harika emekleriniz için çok
teşekkür ederim "azizelaziz"
üstadım. Sevgi ve saygılarımla.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,993
Harika bir konu.Tam çizgi romana layık.
İndiği gibi okumaya başlayacağım.
Teşekkür ediyorum üstadım.

ali_ihsan21

Yeni Üye
8 Ara 2022
14
17
Teşekkürler, Indiana Jones aşkımdan mıdır bilmiyorum Nazilerin geçtiği tüm içeriklere bayılıyorum, Nazi diye arama yaparak buna ulaştım tavsiyeleri bekliyorum.