Ayın kahramanı anketi: 09..

Ayın kahramanı anketi

• Green Arrow

Oy: 8 13.8%
  • Flash

Oy: 9 15.5%
  • Superman

Oy: 19 32.8%
  • Magneto

Oy: 2 3.4%
  • Gambit

Oy: 2 3.4%
  • Thor

Oy: 6 10.3%
  • Daredevil

Oy: 3 5.2%
  • Cyclops

Oy: 1 1.7%
  • Hulk

Oy: 3 5.2%
  • Hellboy

Oy: 5 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Süper kahramanlardan biri bu ay konuğumuz olacak. Talihli kahramanı sizin oylarınız belirleyecek. Benim adayım Flash.. Çocuktum, gazetede günlük bantlarıyla tanışmıştım. Sürati beni cezbetmişti.:)

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Protesto ediyorum :35: , yine Tenten yok :mad:, hem iki tane Hulk var seçeneklerde :4:, birini kaldırıp yerine Thor koyarsan üstadım :rolleyes: bir bakacağım yani :d

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Ben Superman ve Arrow arasında kaldım.
Superman daha şanslı gözüküyor. Ama oyum Arrow'dan yana olsun.
Hem dizisi çok iyi gidiyor (Flash da diziye dahil oldu.), hem de çok fazla tanınan bir karakter değil.
Ayın kahramanı seçilirse yakından tanıma imkanı olacak.
Amma propaganda yaptım.

Oylar Arrow'a

12 Şub 2010
15,006
543,642
Reklama binaen Arrow dedim:)
Hiç duymadığım bir kahraman, anket sayesinde duymuş oluyorum.
Süper Kahraman deyince
Bir Nasreddin Hoca fıkrası anımsadım bu vesileyle:)
Hoca evlenmiş, karısı çok çirkinmiş. Hocaya " Hoca, aileden kimlere görünüp kimlere görünmeyeyim " demiş. Hoca da, " bana görünme de kime görünürsen görün " demiş.

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Reklama binaen Arrow dedim:)
Hiç duymadığım bir kahraman, anket sayesinde duymuş oluyorum.
Süper Kahraman deyince
Bir Nasreddin Hoca fıkrası anımsadım bu vesileyle:)
Hoca evlenmiş, karısı çok çirkinmiş. Hocaya " Hoca, aileden kimlere görünüp kimlere görünmeyeyim " demiş. Hoca da, " bana görünme de kime görünürsen görün " demiş.

Cık-Cık cık Arrow bilinmez mi? :D
Şaka maka bende dizisiyle tanıdım ki diziside çok güzel gidiyor..
O yüzden Arrow diyorum. :d

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,503
green arrow ile daredevil arasında terdütte kalıp daredevilı seçtim :)

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Diğerlerini seçerseniz en az 3 bilgilendirici konu başlığı açarım ancak Supi seçilirse bu 1'e düşer haberiniz ola... diyerek karalama kampanyasını başlatıyorum :D Böyle bir ay Süpo'ya harcanmamalı :(

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Diğerlerini seçerseniz en az 3 bilgilendirici konu başlığı açarım ancak Supi seçilirse bu 1'e düşer haberiniz ola... diyerek karalama kampanyasını başlatıyorum :D Böyle bir ay Süpo'ya harcanmamalı :(

Supi seçilirse ben iki garanti konu açıyorum abdullah, hodri meydan :D . Hemen hemen herkesin tanıdığı bir kahramandır Superman, iyisiyle kötüsüyle üzerine konuşulacak daha çok şey var.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
"Supi"; Süpermen mi oluyor :Z, ömürsünüz valla :Ğ

Bu sefer ki, bu ayın kahramanı konusu komple iptal edilsin; benden iki frankofon çeviri işte :mad:

Şaka şaka, tüm comicsçilere selam olsunnnnn :2:

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard

Supi seçilirse ben iki garanti konu açıyorum abdullah, hodri meydan :D . Hemen hemen herkesin tanıdığı bir kahramandır Superman, iyisiyle kötüsüyle üzerine konuşulacak daha çok şey var.

Hocam orda tanınmayan o kadar kahraman var Klarko'da hep bildiğimiz şeyler olacak ben sıkılırım :D Bu arada Cyclops hariç konu sayısı 4 oldu... :D

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Bu konularda oldukça tutucuyumdur. :D Tabi ki Superman diyeceğim, ne de olsa Tercüman Çocuk dönemlerinden kendisiyle bir gönül bağım var. :)

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
Şu sıralar dizisini takip ettiğimden dolayı Green Arrow diyorum. Diziyi tavsiye ederim. Her gün bir bölüm seyretseniz keyifli bir vakit geçirmiş olursunuz. Hiç sıkmıyor, baymıyor. DC Comics kahramanını güzel şekilde senaryolaştırmışlar.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Ben Gordon dedim :rolleyes:, içlerinde bildiğim bir o var:7:, ama "Supi" kazanacak bence artık belli oldu :d, gelecek ay da istediğim kazanmazsa :mad:;"kendimi intar" edeceğim :(, yoksa eylem kararı mı alsam acaba :4:

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,503
laurelde bir ona yanaşıyor bir buna yanaşıyor..şimdide gözü belediye başkanına dikti galiba..:D slade ve malcolm merlyn nasıl geri gelir vede düşman olarak..artık tribünlere oynuyorlar bence..:p

Son düzenleme: