Arka Bahçe - Ağustos 2016 Çıkanlar

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Masallar Cilt 7:
0000000707699-1.jpg

"Harika düşünülmüş bir fikir... günümüz New York'una sürülen masal kahramanlarının hikâyesi. "
-The Washington Post-

Kültür Çatışması
Masalkent'in sakinleri Düşman'ın gerçek kimliğini öğrendikten sonra insan dünyasındaki yeni vatanlarını savunmak için bir an önce hazırlıklara koyuluyorlar -bu da Düşman'ın ordularının işgaline uğramamış herkesle ittifak kurmak anlamına geliyor. Fakat Arap Anadiyarları'ndan gelen heyetin Masalkent'e ulaşması bu tür işbirliği tesisinin aslında ne kadar zor olduğunu herkese gösterecek - özellikle de taraflardan biri beraberinde sihirli bir yıkım silahı getirmişse.

Masallar: 1001 Gece (Ve Gündüz) Masalları; Mark Buckingham, Steve Leialoha, Jim Fern, Jimmy Palmiotti ve Andrew Pepoy'un çizimlerini içeren yazar Bill Willingham'ın ödüllü VERTIGO eserinin 42-47. sayılarını kapsamaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)

Fiyatı: 29.00 TL

Daredevil Cilt 7:
0000000707089-1.jpg

İsteğinize kavuştunuz. Daredevil'ın ateşli eski sevgilisi, yeni Kingpin'e sokakları temiz tutmasında yardım etmek için Hell's Kitchen'a dönüyor. Ama aslında neden döndü? Marvel'ın en büyük aşk hikâyelerinden biri ilginç bir dönemece geliyor ve hepsi korkunç yüzlü JIGSAW'un karşısında gerçekleşiyor! Daredevil'a Nick Fury ve Avengers konuk oluyorlar.
(Tanıtım Bülteninden)

Fiyatı: 26.00 TL

Ninja Kaplumbağalar Cilt 2:
0000000707092-1.jpg

"Kaplumbağalar önceki yaşamlarına dair müthiş hikayeyi öğreniyor ve yolculuklarına kardeşlerden oluşan gerçek bir takım olarak başlıyorlar! Bu sırada, Baxter Stockman onları yakalamak için ölümcül yeni planını uygulamaya koyarken, General Krang de gelişmeleri görmek için New York'a geliyor."
(Tanıtım Bülteninden)

Fiyatı: 25.00 TL