Kötü Kedi Şerafettin

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
pPAdJN.jpg

R3AWzG.jpg

Kötü Kedi Şerafettin:

Konu: Sıradan bir Mart sabahı Şerafettin, kadim dostları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile akşam için mangal hazırlığı yapmaktadır. Ancak gün içinde başına gelmedik kalmaz, babası Tonguç tarafından evden kovulacak, düşmanlarının saldırısına uğrayacak, baba olduğunu öğrenecek, ilk kez aşık olacak ve başına bir sürü olay gelecektir. Yine de bütün bunlar olurken akşam o mangalı yapmaya kararlıdır.

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,727
Kdz. Ereğli
Ben de izledim... Bakmayın çocuklara hitap eden çizgi filmlerin vasatlığına... Bu çizgi film sahiden iyi... Türk Çizgi sektörünün yeni çıkışlar aradığının ispatı gibi... Böyle hard bir karakter küfür de edecek tabii... Gerçekliğimiz içinde (Lümpen TRT ve devamı yayıncılık dışında) küfrün işitilmediği bir yer mi var?

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
Es geçmeyin...
Keşke sinemada seyredebilseymişim.
Çıktığı hafta Deadpool'u izlemeyi yeğlemiştim.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Mega indirmiyor..Başka bir link verebilirmisiniz..Kota dolu diye uyarı veriyor..Emekleriniz için şimdiden teşekkürler..

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
Gösterime girer girmez, sinemaya gidip izlemiştim. Harika ötesi bir animasyondu..

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
çok sagolda anime mi bu buraya acmissin

Çizgi roman paylaşımlarının arasında böyle animasyon/çizgi film/anime tarzı filmler tek bir başlık altında paylaşılıyordu.
Sonradan düzenleme yapılıp "Anime" ve "Çizgi Filmler" bölümleri oluşturuldu.
Çizgi film olmayan bu animasyonu da daha yakın bulduğum "Anime" bölümüne ben taşıdım.
Başka soru var mıydı?