Deadman Wonderland - (Türkçe Manga)

Deadman Wonderland - (Türkçe Manga)

Anime ve Mangalar

Like Tree65Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29.Mart.2011, 08:41   #11
Onursal Üye

enger66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 97919
•Rep Seviyesi :
enger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond repute
değişik bir paylaşım... teşekkürler...
vkopuzoglu bunu beğendi.
enger66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Mart.2011, 12:30   #12
Yeni Üye

rahip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 11476
•Rep Seviyesi :
rahip has a reputation beyond reputerahip has a reputation beyond reputerahip has a reputation beyond reputerahip has a reputation beyond reputerahip has a reputation beyond reputerahip has a reputation beyond reputerahip has a reputation beyond reputerahip has a reputation beyond reputerahip has a reputation beyond reputerahip has a reputation beyond reputerahip has a reputation beyond repute
Henüz başlamadığım mangalardan birisi. İşin gerçeği tamamlanmasını bekliyorum. O kadar çok yarım kalmış mangaya başladım ki artık tamamlanmadan başlamıyorum hiç birine.
Üstad beraber burayı manga cennetine çevirelim. Gerçi bir ara animelere de el atmayı düşündüm ama gözüm yemedi benim de. 150 ye yakın seri yaklaşık 400gb lık bir arşiv oluştu elimde. Umarım birgün onları da paylaşmaya başlarım. Gerçi hepsini çeviren grupların sitelerin de bulmak mevcut ama benim hayalim hepsini tek çatı altında toplayabilmek. Herkezin aradığını bulabileceği bir arşiv yayınlamak. Ama hayal gibi geliyor bana. Elimde ki serilerin dışında daha o kadar çok fansubu yapılmış anime var ki bazan şaşırmadan edemiyorum. Demek ki anime manga kültürü Türkiye'de ciddi anlamda yer etmiş durumda ne kadar tanınmıyor desek de...

Not: Yazmaya daldım ama manga için teşekkür etmeyi bile unutmuşum. Paylaşım için teşekkürler umarım kısa zamanda biter ve ben de başlayabilirim okumaya.
vkopuzoglu bunu beğendi.
Alt 29.Mart.2011, 14:00   #13
Süper Üye

aytekincelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 23284
•Rep Seviyesi :
aytekincelen has a reputation beyond reputeaytekincelen has a reputation beyond reputeaytekincelen has a reputation beyond reputeaytekincelen has a reputation beyond reputeaytekincelen has a reputation beyond reputeaytekincelen has a reputation beyond reputeaytekincelen has a reputation beyond reputeaytekincelen has a reputation beyond reputeaytekincelen has a reputation beyond reputeaytekincelen has a reputation beyond reputeaytekincelen has a reputation beyond repute
süper bir çalışma olmuş çok teşekkürler umarım devamı da gelir
vkopuzoglu bunu beğendi.
aytekincelen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Mart.2011, 14:48   #14
Süper Üye

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 37153
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
Alıntı: rahip´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Henüz başlamadığım mangalardan birisi. İşin gerçeği tamamlanmasını bekliyorum. O kadar çok yarım kalmış mangaya başladım ki artık tamamlanmadan başlamıyorum hiç birine.
Üstad beraber burayı manga cennetine çevirelim. Gerçi bir ara animelere de el atmayı düşündüm ama gözüm yemedi benim de. 150 ye yakın seri yaklaşık 400gb lık bir arşiv oluştu elimde. Umarım birgün onları da paylaşmaya başlarım. Gerçi hepsini çeviren grupların sitelerin de bulmak mevcut ama benim hayalim hepsini tek çatı altında toplayabilmek. Herkezin aradığını bulabileceği bir arşiv yayınlamak. Ama hayal gibi geliyor bana. Elimde ki serilerin dışında daha o kadar çok fansubu yapılmış anime var ki bazan şaşırmadan edemiyorum. Demek ki anime manga kültürü Türkiye'de ciddi anlamda yer etmiş durumda ne kadar tanınmıyor desek de...

Not: Yazmaya daldım ama manga için teşekkür etmeyi bile unutmuşum. Paylaşım için teşekkürler umarım kısa zamanda biter ve ben de başlayabilirim okumaya.

Valla buna Allah derim be sensei
İşin aslını söylemek gerekirse tüm söylediklerine katılıyorum benimde hayallerimin arasında o konu da var.Hatta ağır ilerlesekte şimdilik ufak çapta olan konuya gizlemiş olduğum uyuyan dev misali bir hayalim duruyor Allah'a şükür. İnşallah hem oraya hem buraya beraber o isteğimizi gerçekleştirebiliriz

Valla anime konusunda mangaya göre az olsa da mangada epey bir arşivim oldu.Kısmetse hepsini buraya koymak nasip olur İnşallah. Aslında dediğin gibi hepsini ulaşılabilecek yerler var ki başta hani yapan arkadaşların emeğine saygısızlık yapmamak için pek üzerine düşmüyordum bu konunun sonuçta burası çizgi roman diyarı ve mangaya ayrı bir gözle bakılıyor. Lakin sen geldiğinde hali hazırda e-dergide tanıttığım şeyleri belki birilerinin ilgisini çekerde okumak ister diye aklıma geldi. Bundan sonra Allah kısmet ederse beraber burayı manga ve anime olarak güzelleştirelim
Ha bu arada dediğin gibi o kadar çok var ki "o kadar çok yani" deli gönül tüm fansub sitelerini bulup fink atmak ister tabi

Yaa sorma yavv o dertten bende muzdaribim. Hadi sevmesem zaten okumam ama cidden sinir bozucu bir olay gerçekten.Ama birazda yanlış bir tutum izliyorsun 7.cilt öyle ha diyince bitmiyor zaten ki ben kaptırdımı giderim o ayrı konu gerçi de, bazı seriler hali hazırda devam ettikleri için bu güzel şeyleride arkada bırakmak istemem doğrusu.
Yalnız o kadar çok yarım kalmış mangam var ki bu benimde canımı sıkıyor, yalnız senin gibi bir düşünce hiç aklıma gelmemişti.

Evet çok şükür ülkemizde çizgi romanlara nazaran emekleme aşamasına bile geçemediği doğru hani gerçek buram buram kâğıt kokulu mangalar bir elin parmaklarını geçemiyor maalesef.Ancak iş internete ve fansub sitelerine kaydı mı çizgiroman kadar yaygın olduğunu görebiliyoruz ki bu da çok sevindirici birşey. İnşallah ülkemizde daha güzel seriler bolca ellerimizle hissedebileceğimiz kıvama gelir.
Yalnız şöyle birşeyde var geçen D&R da Arunas'ın bir kaç yayınını ele aldım pek hoşuma gitmedi valla. Alışkanlık herhalde mangayı bilgisayar ekranında kocaman ve beyaz sayfalar üstünde sağdan sola okuma hissini alamadım. Ya Arunas soldan sağa doğru akan nadir serileri yapmış ya da çizgiromanlara benzetmek için, rahat okunsun milletin kafası karışmasın diye yapmış bunu.Birde çok ufak geldi yav bazı sahnelerin o ihtişamını o küçük boyutta nasıl verecekler aklıma takılmıyor değil.
Normal çizgi roman ya da manga boyutlarında çıkarsa daha iyi olur herhalde.

Alıntı: aytekincelen´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
süper bir çalışma olmuş çok teşekkürler umarım devamı da gelir

beğendinize sevindim heyecanla bende bekliyorum devamını İnşallah yakında çıkar.

Ha olur ya belki görüşemeyiz.
İyi günler, iyi akşamlar, İyi geceler...

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu vkopuzoglu tarafından (29.Mart.2011 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.
vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Nisan.2011, 20:22   #15
Onursal Üye

sebo22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 18644
•Rep Seviyesi :
sebo22 has a reputation beyond reputesebo22 has a reputation beyond reputesebo22 has a reputation beyond reputesebo22 has a reputation beyond reputesebo22 has a reputation beyond reputesebo22 has a reputation beyond reputesebo22 has a reputation beyond reputesebo22 has a reputation beyond reputesebo22 has a reputation beyond reputesebo22 has a reputation beyond reputesebo22 has a reputation beyond repute
dostum likler ölmüş galiba ilgilenebilirsen sevinirim
vkopuzoglu bunu beğendi.
sebo22 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Nisan.2011, 12:06   #16
Süper Üye

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 37153
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
? nasıl yav Allah Allah hemen bakıyorum sağolasın
Güncelleme:
Az önce baktım linklerde hiçbir sorun yok arkadaşım rahatlıkla indirebilirsin

Ha olur ya belki görüşemeyiz.
İyi günler, iyi akşamlar, İyi geceler...

Konu vkopuzoglu tarafından (14.Nisan.2011 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir.
vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Nisan.2011, 01:51   #17
Kıdemli Üye

designer73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 12159
•Rep Seviyesi :
designer73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond reputedesigner73 has a reputation beyond repute
sayenizde manga da okumuş olayım. benim için bir ilk olacak. emekleriniz için teşekkürler.
vkopuzoglu bunu beğendi.
designer73 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Mayıs.2011, 22:50   #18
Yeni Üye

RYagami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 222
•Rep Seviyesi :
RYagami has a spectacular aura aboutRYagami has a spectacular aura aboutRYagami has a spectacular aura about
Paylaşım için çok teşekkürler.bunun animesini izliyorum çok güzeldir tavsiye ederim.ayrıca 6. bölüm çevirisini bizzat ben yaptım
vkopuzoglu bunu beğendi.
RYagami isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Kasım.2011, 02:39   #19
Kıdemli Üye

jamaican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 11025
•Rep Seviyesi :
jamaican has a reputation beyond reputejamaican has a reputation beyond reputejamaican has a reputation beyond reputejamaican has a reputation beyond reputejamaican has a reputation beyond reputejamaican has a reputation beyond reputejamaican has a reputation beyond reputejamaican has a reputation beyond reputejamaican has a reputation beyond reputejamaican has a reputation beyond reputejamaican has a reputation beyond repute
uzun zaman arıyordum teşekkürler
vkopuzoglu bunu beğendi.
jamaican isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Aralık.2011, 05:30   #20
Yeni Üye

kepix_mc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
kepix_mc is on a distinguished road
animeyi yeni seyrettim ardından oturdum mangayı aradım. elinize sağlık güzel iş yapmışsınız. ancak manga almış başını gitmiş. volume 11 yayınlanmış durumda. acaba çevirebilicek biri varmı?
vkopuzoglu bunu beğendi.
kepix_mc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
deadman wonderland, ganta, manga oku, shiro, türkçe manga

Seçenekler
Stil