Trenler ve Demiryolu

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Ah eski günler,kara trenlerin tünelden geçtikten sonra vagonlar dolan o is kokusu bile özleniyormuş.Yeni trenlerlerle ilgili resimler var onları küçülüp gönderebilrim.

Son düzenleme:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
kendi resimlerimden.
resim19020.jpg
[/URL][/IMG]

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
teşekkür ederim abi.Senin dolap ve ayran fotografın kadar olmasada elimizden geleni yapıyoruz.

Son düzenleme:

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Rahmetli babamın vasıtasıyla trenleri çok sevmiştim çocukken. Her boş vaktimizde banliyö trenlerine biner eğlenirdik. Raylardan çıkan sesler bile hala kulağımda yankılanıyor. Şehirler arası bütün yolculuklarımı hep trenle yaptığım için işyerimden bile eleştiri almışlığım vardır. Ahh ahh.. uzayıp giden demir yolları... Bir resim 1000 söze bedel oluyor zaman zaman..
Teşekkürlerimle.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
sevgili ccahitkar fotoğrafçılıktan pek anlamam ama ister ele aldığın konuyla olsun, isterse yakaladığın karelerle olsun çok güzel bir çalışma sergilemişsin... büyük bir keyifle tek tek ve uzun uzun hepsine baktım... ellerine sağlık... :24: :)

not: tek bir eleştirim olacak... bence 3. fotoğrafı çekerken saati gösterme ayarını kapasaydın ve o güzel fotoğrafın üzerinde o rakamlar bulunmasaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum... sevgiler...

Son düzenleme: