Bursa, Tirilye, Cumalıkızık, Gölyazı, Antalya Turu (3)

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Sokaklarında, arabaların arasından bir yol bulup gezebilirseniz Cumalıkızık çok güzel. Böyle yerleri araç trafiğine nasıl kapatmazlar, anlamak mümkün değil. Fotoğraf çekmeye çalışırken, binaların önünü kaplayan arabalara ifrit oluyor insan. Ayrılana kadar homurdandım, durdum.

Bursa'dan Antalya'ya doğru yola çıkarken, eşim de ben de göbeklerimize yığdıklarımızı eski dostlarımızın gözlerinden nasıl saklayacağımızı düşünüyorduk. Bu yüzden Bozüyük ve Kütahya'da mola verip, akıl danışacak birilerini aradık. Yokmuş!

Kütahya'nın yeni Belediye binasını çok beğendik. Antalya ve Kemer, beş yıl önce bıraktığımız gibi duruyorlardı. Bu yüzden, bir haftadan fazla kalmayıp dönüşe geçtik. Isparta yolundaki Karacaören Baraj Gölü kenarında çayımızı içtikten sonra topuklayıp, döndük Kastamonu'ya.

Şimdi evde oturdum, gelmesi olası trafik cezalarını bekliyor ve "İnşallah bin lirayı aşmaz!" diye dua ediyorum. Devlet kurumlarına "Cüzdanı evde unutmuşum, bu seferlik affedin, bir daha yapmam!" da diyemem.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,455
hiçbiryerde :)
Harika fotoğraflar eşliğinde
küçük bir Anadolu turu yaptık
biz de sizinle birlikte, sizin
gözünüzden bakarak. Elinize
gönlünüze sağlık Adil üstadım,
selamlar, saygılar.

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Şimdi evde oturdum, gelmesi olası trafik cezalarını bekliyor ve "İnşallah bin lirayı aşmaz!" diye dua ediyorum. Devlet kurumlarına "Cüzdanı evde unutmuşum, bu seferlik affedin, bir daha yapmam!" da diyemem.

Bu saatte güldük adil usta.. Allahta seni güldürsün.. :d