KÜRŞAD deneme 1

hbal

Yeni Üye
24 Ağu 2009
47
26
Elinize sağlık biraz daha üzerinde çalışırsanız ilginç bir çalışma ortaya çıkacak gibi görünüyor.

margath

Yeni Üye
1 Eyl 2011
24
77
PS ,manga studıo gibi programlarla çalışıyorsanız fırça ucuve çözünürlük ayarlarını yaparsanız daha ıyı bir görüntü alabilirsiniz..Bir de arka plan ile ön sahneler arasındaki farkı yaratmanız iyi olacaktır...Başarılar.....

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,506
Sizdeki kumaş iyi. Bence çinileme kısmına biraz daha özen gösterin, balonların biçimi de geliştirilmeli ve balonların konturları siyah ve belirgin olmalı. Bulut şeklindeki balon ancak düşüncelerde kullanılıyor, siz normal konuşmayı da o biçimde yapmışsınız. Kağıda çizmediğinizi varsayarak söylüyorum, neden renkli yapmıyorsunuz? Siyah beyaz hali yazılımla zaten halledilebilcek bir özellik ve boya için masraf etmeye gerek yok.

SERDAR ERYÜCEL

Yeni Üye
16 Ağu 2017
17
96
Hepinize sonsuz teşekkürler her bir yorum benim için altin değerinde ve ilerye doğru atilmiş sağlam bir adim çok sağolun

Semih.17

Yeni Üye
23 Eki 2016
3
3
bu çalışmaya kalkışman sevindirdi beni.ben de bu konu üzerinde düşünen ve plan yapan biri olarak destekliyorum kardeşim. ama çizimleri daha netleştirmeni öneririm .yani kürşad karakteri belli olmalı saçı bıyığı yüzü.bu tip hafızaya kazınmalı ona has bir tarz olmalı.bi de dönemin türk kılık kıyafetlerine bak birkaç resim elde et ve ona göre uyarla.tabi en önemlisi senaryo.önce metin oluştur ki belki de oluşturdun ya da birinden elde etsen de olur ekip işi iyidir. ama kürşad ihtilalinin hem gerçek yanını hemde destansı yanını yansıtmaya bak....ne diyim çok sevindim.konu güzel çizime elverişli amam hassas..başarılar

Semih.17

Yeni Üye
23 Eki 2016
3
3
ben de çaşlışmıştım kürşad ihtilali üzerine bir çalışma çıkardım ama daha çok tablo tarzında çalışmıştım yalnız değilsin :)ama çizgi romanı mutlaka oluşturulmalı bu tarihi karakterin ve olayın.