Amasra'ya Bir Bahar Kaçamağı

Amasra'ya Bir Bahar Kaçamağı

Amatör Fotoğrafçılık

Like Tree84Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06.Mayıs.2017, 16:42   #11
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 282342
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Alıntı: hadon´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Fujifilm XS-1 kullanıyorum. Harici lens takılabilen özel bir telefon olmadıkça cep telefonu ile çok iyi kalitede fotoğraf elde edemezsiniz.

Teşekkürler üstad kaliteli fotoğraf makinesiymiş..
Hakan Sait, profesör ve hadon bunu beğendi.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Mayıs.2017, 16:50   #12
Süper Üye

sinoplu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25010
•Rep Seviyesi :
sinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond repute
Sevgili Hadon , Cide, Çatalzeytin demişsiniz dikkatimi çekti, Çatalzeytin'in 10 km ötesi Türkeli'nden de haberdarsınızdır o zaman (Sinop ilçesi)

Memleket Kastamonu mudur acaba ?
Hakan Sait, profesör ve hadon bunu beğendi.
Alt 06.Mayıs.2017, 20:03   #13
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 282342
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Evet Kastamonuludurlar kendileri bu arada Kastamonu ilçelerinde Cide ,şenpazarı gibi yerlerde arı kovanlarına ayılar dadanmış kovanları paçalayıp yiyorlarmış.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Mayıs.2017, 23:05   #14

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2872659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Ilgaz, Kastamonu, Devrek ovalarından sonra bazen Hanönü, bazen Çatalzeytin üzerinden Ayancık ve Türkeli'ne bir kaç yıl boyunca her ay, yazın ve kışın ve baharda gittim. Ayancık ve Türkeli'nde işim bittikten sonra zamanım olduğunda Abana, İnebolu'ya devam ederek şimdi isimlerini hatırlayamayacağım farklı yollardan Ankara'ya döndüm. Bir keresinde ters istikamette Sinop'a uğrayarak oradan Ankara'ya döndüm. Saydığım tüm yerler bakir, bozulmamış, cennetten köşelerdi. Göynük, Yedi Göller, Bolu Gölcük, Abant, Mudurnu hep öyle güzel yerler.

Amasra, Ankara'nın çok rağbet ettiği yerlerden. Kaç kez gittim saymadım ama her dönüşümde yeniden gitmek isteği uyandırmıştır. Sevgili Adil beyin muhteşem üslubu ve muhteşem fotoğraf yeteneğiyle bu istek tekrar uyanmıştır. Zaten kısmet olursa bu yaz için sözleşmiştik Anadolumuzun bu güzel yerlerini ailece teftiş etmek konusunda.

Gezmelerin bol olsun sevgili dostum. Yediğin, içtiğin senin olsun, bize de fotoğraflar olsun
murtaza5, Hakan Sait, hadon ve 1 kişi bunu beğendi.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Mayıs.2017, 23:17   #15
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

hadon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 193448
•Rep Seviyesi :
hadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond repute
Alıntı: sinoplu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Hadon , Cide, Çatalzeytin demişsiniz dikkatimi çekti, Çatalzeytin'in 10 km ötesi Türkeli'nden de haberdarsınızdır o zaman (Sinop ilçesi)

Memleket Kastamonu mudur acaba ?

Sevgili Sinoplu, Beymelikli dostumuzun da söylediği gibi ben Kastamonuluyum. Türkeli'yi de çok iyi biliyorum. Kızkardeşim orada memur. (Nişanlısı da Erfeleklidir. İnşallah Temmuz sonu, Ağustos başı gibi düğünlerini Sinop'ta yapacağız. ) Her ay bir, iki kere mutlaka gideriz Türkeli'ye. Zamanımız uyduğunda Ayancık, Sinop ve Gerze'ye de uğrarız.
murtaza5, Beymelikli18 ve sinoplu bunu beğendi.
Alt 07.Mayıs.2017, 23:23   #16
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
hadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond repute
Alıntı: Beymelikli18´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
...Kastamonu ilçelerinde Cide ,şenpazarı gibi yerlerde arı kovanlarına ayılar dadanmış kovanları paçalayıp yiyorlarmış.

Sevgili Beymelikli, ayılar, arıcıların an büyük derdi... Hastalığı, iklimsel ve mevsimsel sıkıntıları aşabiliyorlar ama ayı sorununa bir türlü çözüm üretemiyorlar. Hayvan haddinden fazla akıllı...
Beymelikli18 bunu beğendi.
Alt 07.Mayıs.2017, 23:25   #17
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
Alıntı: profesör´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
...Zaten kısmet olursa bu yaz için sözleşmiştik Anadolumuzun bu güzel yerlerini ailece teftiş etmek konusunda...

Hocam mutlaka bekliyorum Kastamonu'ya.
Alt 08.Mayıs.2017, 00:20   #18
Süper Üye

sinoplu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25010
•Rep Seviyesi :
sinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond reputesinoplu has a reputation beyond repute
Ya diyorum bu forumda beni çeken bir şey var, çizgi roman değil de başka bir şey, adını koyamamıştım, toprak çekiyormuş demek Benim de ortaokul ve lise hayatım Kastamonu'da geçti, 96 Göl mezunuyum. Sinopluyum ancak şu an Rize'de yaşıyorum, memlekette pek kimsemiz kalmadı. Bende senede 1 kez gidebilirsem gidiyorum..

Umarım bir gün bir yerlerde tanışmak da nail olur, sizlerle aynı ortamda olmaktan mutluluk duydum. Rize'den selam ve sevgilerimi yolluyorum..

Son olarak Kastamonu'ya yolu düşenlere Kırcalar kuyu kebabından da yemeden dönmesinler diyelim
hadon bunu beğendi.
Alt 08.Mayıs.2017, 01:03   #19
Yönetici

Shoryuken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1017866
•Rep Seviyesi :
Shoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond repute
Sinopluyum ancak şu an Rize'de yaşıyorum.

Rize merkezde misiniz hocam?
hadon ve sinoplu bunu beğendi.

Fahri Sherlock Holmes

Shoryuken isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Mayıs.2017, 01:48   #20
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
...Umarım bir gün bir yerlerde tanışmak da nail olur, sizlerle aynı ortamda olmaktan mutluluk duydum. Rize'den selam ve sevgilerimi yolluyorum...

Güzel dileklerinize aynen mukabele ediyorum. Yolunuz düştüğünde ararsanız mutlu olurum.

Oğlum sizin okuldan bu yıl mezun olacak inşallah.
sinoplu bunu beğendi.

Bookmarks

Seçenekler
Stil