Kastamonu'dan Sevgiler

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu

Daday'da bir köy.

İnebolu - Abana arası bir koy.

Ağlı. Fotoğrafı teyyareden değil, Ağlı Kalesi denilen tepeden çektim.

Çatalzeytin - Devrekani arasında bir köy.

Cide. O çayın tadını bir yıldır unutamadık.

Sonbaharda Küre Dağları.

Türkeli (Sinop). Çatalzeytin'le arası 10 km.dir; Kastamonu sayılır. :)

Tosya. Bunu daha önce paylaşmış olabilirim.

Balkonumdan Bir Kastamonu akşamı. Gökyüzü aynen böyleydi, rengi ile oynamadım.

Güzel bir yaz akşamında Kastamonu Nasrullah Meydanı.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,318

Fotoğrafların bir fotoğraf sanatçısının elinden çıktığı hemen belli oluyor. Ülkemizde hâlâ böyle betonlaşmamış cennet köşelerin kalmış olduğunu görmek içimi rahatlattı. Teşekkürler.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,598
hiçbiryerde :)
Merhaba sevgili üstadım.
Özlemiştik; bu güzelim
fotoğraflarla gerçekten
içimiz ferahladı. Bize her
zaman umut ve güzellikler veren
dostuma selam, sevgi ve saygılar...

voyagerman

Kıdemli Üye
5 Eki 2016
191
524
Ankara/Batıkent
Bende yari kastamonulu sayilirim..düzce karabük çankiri kastamonu bolu sinop buralar birbirine okadar benzerki resimlere bakarken hep çocukluğumuzun geçtiği yerler aklima geldi ilgaz , tosya, kurşunlu taraflarinda...teşekkürler hadon bu güzel fotoğraflar için.

Motion

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
613
3,374
vjRdaz.jpg

Son düzenleme:

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Memleketiniz böyle güzel olunca ve fotoğrafçı da yetenekli ise böyle harika görüntüler de açığa çıkar. Bazılarını masaüstü arka planı olarak kullanabileceğim nefis örnekler. Teşekkürler sayın hadon.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Olağanüstü güzel yerler ve resimler.
Hele Ağlı Kalesi'den çekilen panorama bir başka güzel.
Keşke resimleri hiç koymasaydın. Doğa katliamcıları şimdi buraya da göz koyup, talan etmeye gelirler.

12 Şub 2010
15,006
543,755
Kastamonu, Küre, Ayancık, Türkeli, Abana, İnebolu, Çatalzeytin, Hanönü, Sinop ...

Türkiye'nin az bilinen, bakir kalmış muhteşem doğa güzelliklerini barındıran servetlerimiz.

İş nedeniyle yıllarca gezme şansını buldum. Ama sevgili Hadon rehberliğinde Kastamonu ve çok yakın civarını kısa süreli de olsa çok daha güzel yönleriyle keşfettim. Umarım koşullar elverir de daha kapsamlı bir gezi programını da Hadon dostumla yaparım.

Mümkün olsa da vakti, iş durumu elverişli olan Çizgi Diyarı üyesi bir grup olarak bir kaç günümüzü sevgili Hadon'un rehberliğine ayırabilsek bahar aylarında.