Die grossen Seeschlachten

turgay75

Yeni Üye
6 Kas 2016
61
201
İzmir
Die grossen Seeschlachten 1-6/18 Bağımsız konulu bölüm

W3Qrjba.png

7iq99Rj.jpg

JCbyNKg.jpg

HzKRgTf.jpg

şifre: 134679

Son düzenleme:

turgay75

Yeni Üye
6 Kas 2016
61
201
İzmir
http://www.cizgidiyari.com/forum/odenat/117662-buyuk-deniz-savaslari-trafalgar-turkce.html

Bu konuda sevgili odenat tarafından çevirisi yapılmıştı kardeşim. Çok sağolasın genede.

Serinin sanırım 3-4 kitabı daha almanca mevcut. Almanca onlar yok sanırım forumda.

Abi dosya şeklinde 6. sayıya kadar ancak bulunabiliyor, 6. sayıyı da bugün yanlışlıkla arşivden sildim, tekrar temin etmem gerekiyor, 2-5 sayılarını da bir ara eklerim, dosya boyutları çok uzun, önce dönüştürüp öyle yüklüyorum bu da epey vakit alıyor, telegram linki ile konu açıp paylaşmıştım önce ama yöneticiler mesaj atmış kullanmayalım diye, saygı duyarım, keşke sadece linki silselerdi, tüm konuyu silmişler, her bir ekran görüntüsü de vakit alıyor neyse ki bilgisayarın ara belleğinde ekran görüntülerinin linkleri kalmış oradan tekrar aldım, bundan sonra başka yerlere upload ederim, sanırım en son 10. sayı basıldı, sonrakiler önümüzdeki yıllarda basılacak. Selamlar, Saygılar

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,482
Telegram konusuna ilk etapta bende sıcak baktım ama öyle bir yüzyıldayızki acaba neden ruslar yüklemeyi bu kadar kolaylaştırmışlar diye düşününce bir anda sıcak denizlere ulaşmanın bir başka yolununda bu olabileceğini düşündüm.

Kolay yoldan kendine ortak bulmak. Devam etseydik bizlerde birer av olarak adamların emrinde olacaktık.

Medifare veya mega şu anda sıkıntısız görünüyor. Ben medifareye yüklüyorum varsın bi 15-20 dakka daha fazla zamanda yüklensin.