Alaska Tay Yayınları 2. Seri Sayı 5 - Gerçek

Alaska Tay Yayınları 2. Seri Sayı 5 - Gerçek

Alaska

Like Tree102Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27.Eylül.2018, 11:41   #1
Onursal Üye
Yönetici
E-Dergi

kudretsabancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 286301
•Rep Seviyesi :
kudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond repute
Standart Alaska Tay Yayınları 2. Seri Sayı 5 - Gerçek
Acılı lahmacun sevenler için 600dpi Ken Parker;

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
><><

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
><><

47. La Verità
Öykü: Giancarlo Berardi
Senaryo: Maurizio Mantero
Çizer: Bruno Marraffa
İlk Yayın: Nisan 1982, Ken Parker - Edizioni Cepim
Seriler: Ken Parker Serie Oro N°47 - 03/1993, Ken Parker Collection N°24 - 04/2005
Tay: Gerçek, 2.Seri sayı:5
Aksoy: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], Sayı:4
Rodeo: Gerçek, Sayı:47

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu kudretsabancı tarafından (12.Ocak.2021 Saat 18:16 ) değiştirilmiştir. Sebep: ...
kudretsabancı isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Eylül.2018, 12:23   #2
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 267342
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Acılı lahmacun sevenlerdenim ama indirirken sevmeyenlere katılanlardan olcağım mecburen.
Teşekkürler üstadım, ellerine sağlık.
Selamlar..
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Eylül.2018, 12:47   #3
Onursal Üye
Çizgi Roman Ustası

Hakan Alpin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 90673
•Rep Seviyesi :
Hakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond repute
Tercihim acısız oldu. Teşekkürler, elinize sağlık.
Hakan Alpin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Eylül.2018, 12:56   #4
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1771547
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute

Yine suratımıza çarpan bir insanlık dramı öyküsü! Ah, bu
kez Berardi'yi görürsem sıkıca sarılıp, ellerinden öpeceğim
Acılı lahmacun için teşekkürler sevgili üstadım, selam ve saygılar.
Alt 27.Eylül.2018, 15:17   #5
Onursal Üye

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 423547
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Çok teşekkür ederim Kudret bey.Bu arada Yöneticilik göreviniz için başarılar dilerim.Ben Yöneticilik görevinizi yeni farkettim.
Alaska'lar gibi çizgi roman tarihinin en değerli eserlerinden birisi konusunda yaptığınız katkılarınız için ayrıca minnettarım.
Alaska'da öykü ve senaryolar gerçekten çok kaliteli.
Sonuçta acı seven bir milletiz.
Hatta belki acı çekmeyi de seviyoruz.
Siz benim neler çektiğimi nerden bileceksiniz tarzındayız.
Benim hayatımı anlatsam roman olur diyenden başıma gelmedik iş kalmadı diyeninden feleğin çemberinden geçenlere kadar bir sürü insanlık manzarası.
Taksonomiye dair kuvvetli bilgilerimden ileri düşüncelerimden istifade ederek kategorik bir yaklaşım sergilemek istiyorum.
ACI ÇEKENLER ve ACI ÇEKMEKTEN KEYİF ALANLARA DAİR SINIFLANDIRMA.
( Sınıflandıranın notu : Bu sınıflandırmada rastgele ve örnekleme metodu kullanılmış cinsiyet ayrımı yapılmamış ve eklembacaklılar ile bacaksızlar birde omurgasızlar devre dışı tutulmuştur.Kafadan bacaklılar ile kınkanatlılar ise işleme tabi tutulmamıştır.Sürüngenler ise kayda değer bulunmamıştır.)
1-Siz benim neler çektiğimi nereden bileceksinizciler.
2-Feleğin çemberinden geçenler.
3-Hayatım romancılar.
4-Acı çekmeyi ve buna dayanmayı olgunluk ve zor iş görenler.
5-Açma derdimiciler.
6-Derdim çoktur hangisine yanayımcılar.
7-Bir of çeksemciler.
8-Başıma gelmeyen kalmadıcılar.
9-Göğsü daralıp yüreği kanayanlar.
İşin şakası bir tarafa acıya ilişkin ne kadar tarif var.
Çok gülme başına bir şey gelir diyerek yetiştirilen mutlu olma hüzünlü ol denilerek beyni yıkanmaya çalışılan bir geçmişten geliyoruz.
Çok güldük bir şeymi olacak.Yok emin ol bir şey olmaz canım kardeşim.Sen gül yeter.Gülmek en insani insan davranışıdır.
Moralinin bozuk olması anormaldir.Normal olan bir davranışı kendinden esirgeme bol bol kahkaha at gül , tebessüm et.
Geçenlerde canlı bir yayında ( ciddi ciddi canlıydı canlı yayında kiler ) bir bilim adamı çok güzel bir noktaya temas eyledi.O temas edince bende temas ettim.Benim gibi bir sürü insanda temas etmiştir.
Onun söylediği " ÖĞRENMEYEN BEYİN MUTLU OLAMAZ."Kesinlikle çok doğru bir yaklaşım.Öğrenmiyorsan mutlu olamazsın.Öğren ve kendini mutlu et.Mutlu olmayı da öğren ve mutlu ol başkalarına nasıl mutlu olunur onu öğret.
Acılı arabesk icadını gerçekleştiren bir neslin aziz evlatlarından birisi olarak ne mutlu mutlu olana.

abolardis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Eylül.2018, 15:50   #6
Yönetici

altan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1121775
•Rep Seviyesi :
altan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond repute
Alıntı: abolardis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok teşekkür ederim Kudret bey.Bu arada Yöneticilik göreviniz için başarılar dilerim.Ben Yöneticilik görevinizi yeni farkettim.
Alaska'lar gibi çizgi roman tarihinin en değerli eserlerinden birisi konusunda yaptığınız katkılarınız için ayrıca minnettarım.
Alaska'da öykü ve senaryolar gerçekten çok kaliteli.
Sonuçta acı seven bir milletiz.
Hatta belki acı çekmeyi de seviyoruz.
Siz benim neler çektiğimi nerden bileceksiniz tarzındayız.
Benim hayatımı anlatsam roman olur diyenden başıma gelmedik iş kalmadı diyeninden feleğin çemberinden geçenlere kadar bir sürü insanlık manzarası.
Taksonomiye dair kuvvetli bilgilerimden ileri düşüncelerimden istifade ederek kategorik bir yaklaşım sergilemek istiyorum.
ACI ÇEKENLER ve ACI ÇEKMEKTEN KEYİF ALANLARA DAİR SINIFLANDIRMA.
( Sınıflandıranın notu : Bu sınıflandırmada rastgele ve örnekleme metodu kullanılmış cinsiyet ayrımı yapılmamış ve eklembacaklılar ile bacaksızlar birde omurgasızlar devre dışı tutulmuştur.Kafadan bacaklılar ile kınkanatlılar ise işleme tabi tutulmamıştır.Sürüngenler ise kayda değer bulunmamıştır.)
1-Siz benim neler çektiğimi nereden bileceksinizciler.
2-Feleğin çemberinden geçenler.
3-Hayatım romancılar.
4-Acı çekmeyi ve buna dayanmayı olgunluk ve zor iş görenler.
5-Açma derdimiciler.
6-Derdim çoktur hangisine yanayımcılar.
7-Bir of çeksemciler.
8-Başıma gelmeyen kalmadıcılar.
9-Göğsü daralıp yüreği kanayanlar.
İşin şakası bir tarafa acıya ilişkin ne kadar tarif var.
Çok gülme başına bir şey gelir diyerek yetiştirilen mutlu olma hüzünlü ol denilerek beyni yıkanmaya çalışılan bir geçmişten geliyoruz.
Çok güldük bir şeymi olacak.Yok emin ol bir şey olmaz canım kardeşim.Sen gül yeter.Gülmek en insani insan davranışıdır.
Moralinin bozuk olması anormaldir.Normal olan bir davranışı kendinden esirgeme bol bol kahkaha at gül , tebessüm et.
Geçenlerde canlı bir yayında ( ciddi ciddi canlıydı canlı yayında kiler ) bir bilim adamı çok güzel bir noktaya temas eyledi.O temas edince bende temas ettim.Benim gibi bir sürü insanda temas etmiştir.
Onun söylediği " ÖĞRENMEYEN BEYİN MUTLU OLAMAZ."Kesinlikle çok doğru bir yaklaşım.Öğrenmiyorsan mutlu olamazsın.Öğren ve kendini mutlu et.Mutlu olmayı da öğren ve mutlu ol başkalarına nasıl mutlu olunur onu öğret.
Acılı arabesk icadını gerçekleştiren bir neslin aziz evlatlarından birisi olarak ne mutlu mutlu olana.

Bu yazıdan sonra bir büyük anca keser...
altan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Eylül.2018, 16:45   #7
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1305857
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Alıntı: altan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu yazıdan sonra bir büyük anca keser...

İki arpa suyu da olabilir ama ken lahmacunu acılı mı sever bilemedim...
Düşünsene giriyor kebabçıya çek iki lahmacun acılı olsun....
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Eylül.2018, 17:47   #8
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

hüseyin aksakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 331238
•Rep Seviyesi :
hüseyin aksakal has a reputation beyond reputehüseyin aksakal has a reputation beyond reputehüseyin aksakal has a reputation beyond reputehüseyin aksakal has a reputation beyond reputehüseyin aksakal has a reputation beyond reputehüseyin aksakal has a reputation beyond reputehüseyin aksakal has a reputation beyond reputehüseyin aksakal has a reputation beyond reputehüseyin aksakal has a reputation beyond reputehüseyin aksakal has a reputation beyond reputehüseyin aksakal has a reputation beyond repute
Sayın Kudret Sabancı... Ken Parker tüm çizgi roman aleminin bir numarasıdır. Sonra Mister No, Teks, Conan ve Zagor gelir benim için. Tüm sayıları indirdim ama bugüne dek yorum yazmak mümkün olmadı. Bu yüzden affınızı da dilemem gerek. Emeğiniz için ellerinize, paylaşımınız için gönlünüze sağlık... Bu paylaşımlarla yaşadığımız güzel duygular sizin eseriniz. Çok teşekkür ediyorum.
hüseyin aksakal isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Eylül.2018, 00:06   #9
Onursal Üye
Yönetici
E-Dergi

•Rep Seviyesi :
kudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond repute
Alıntı: savok´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İki arpa suyu da olabilir ama ken lahmacunu acılı mı sever bilemedim...
Düşünsene giriyor kebabçıya çek iki lahmacun acılı olsun....

Ateş suyu diyorum!
direnc11, savok, abolardis ve 3 kişi bunu beğendi.
Alt 28.Eylül.2018, 00:08   #10
Onursal Üye
Yönetici
E-Dergi

•Rep Seviyesi :
Alıntı: hüseyin aksakal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Kudret Sabancı... Ken Parker tüm çizgi roman aleminin bir numarasıdır. Sonra Mister No, Teks, Conan ve Zagor gelir benim için. Tüm sayıları indirdim ama bugüne dek yorum yazmak mümkün olmadı. Bu yüzden affınızı da dilemem gerek. Emeğiniz için ellerinize, paylaşımınız için gönlünüze sağlık... Bu paylaşımlarla yaşadığımız güzel duygular sizin eseriniz. Çok teşekkür ediyorum.

Ben de sizin paylaşımlarınızı keyifle okuyorum. Aynı şekilde teşekkürlerimi sunarım.

Bookmarks

Seçenekler
Stil