Alaska Tay Yayınları 1. Seri Sayı 26 - Sönmeyen Kin

Alaska Tay Yayınları 1. Seri Sayı 26 - Sönmeyen Kin

Alaska

Like Tree44Likes
  • 39 Post By kudretsabancı
  • 2 Post By altay1944
  • 1 Post By İskenderunlu
  • 2 Post By prince

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17.Haziran.2018, 12:01   #1
Onursal Üye
Yönetici
E-Dergi

kudretsabancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 286301
•Rep Seviyesi :
kudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond reputekudretsabancı has a reputation beyond repute
Standart Alaska Tay Yayınları 1. Seri Sayı 26 - Sönmeyen Kin
Bu gün Babalar günü aslında. Ama ismi Sönmeyen Kin olan bir macerayla yanyana koyamadım bunu. Babalar Gününüz kutlu olsun.

O halde... Karne zamanı!
Çalışan kazanır, elması kızarır. Çalışmayanın da, anasından yediği terlikle poposu kızarır.

Poposu kızaranlar için 600dpi Ken Parker;

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
><><

><><

Orijinal Sayı: 39. Odio Antico
Senaryo: Giancarlo Berardi
Çizer: Giorgio Trevisan
İlk Yayın: Mayıs 1981, Ken Parker - Edizioni Cepim
Seriler: Collana West N°25 - 09/1987, Ken Parker Serie Oro N°39 - 07/1992, Ken Parker Collection N°20 - 12/2004
Tay: Sönmeyen Kin, 1.Seri sayı:26
Aksoy: Eski Kin, Sayı:3
Rodeo: Geçmişten Gelen Nefret, Sayı:39

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Alternatif Linkler:

Konu kudretsabancı tarafından (12.Ocak.2021 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: ...
kudretsabancı isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Haziran.2018, 12:39   #2
Onursal Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107958
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
sönmeyen kin
eski kin
geçmişten gelen nefret
?????
acaba diyorum yeni bir yayınevi daha basacak olsa maceranın yeni çeviri adı ne olurdu?anlamak mümkün değil.Evet aslında her tercüme anlam olarak birbirini karşılıyor da niye böyle yaparlar anlamış değilim..Teşekkürler üstad ...Birde iyi adamlar atlara binip gitti derler...
kudretsabancı ve garfield67 bunu beğendi.

Hz. Mevlânâ

altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Haziran.2018, 23:57   #3
Onursal Üye

İskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 54875
•Rep Seviyesi :
İskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond repute
Çok teşekkürler.Bu güzellikler bize adeta bayram sevinci yaşatıyor..
kudretsabancı bunu beğendi.
Alt 03.Şubat.2020, 21:39   #4
Onursal Üye

prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1333570
•Rep Seviyesi :
prince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond repute
Yenilenen 300 dpi. düzenleme linki:

kuyu3 ve hayriflix bunu beğendi.
prince isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil