Bastır Viking "Kafadarlar" Aksoy Yayıncılık

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163

imgkafadarr.jpg

Rapidten silinmemesi için aldığım bedava üyeliğe giremeyince bu rapid yine birşeyler ceviriyor deyip alternatif bir site aradım ama abuk subuk bir site bulmuşum.Yazı karakterleri falan farklı çıkıyor.Üstelik buda rapidin değişik versiyonlarından biride olabilir.Rapidin Polonya şubesi olmasından korkuyorum.:)Ama yinede iş görüyor.Sorun çıkarsa söyleyin ben başka bir abuk sabuk site daha bulurum.:D

Kitaba gelince ilk okuyorum en azından albüm şeklinde olarak.Çünkü bazı gazetelerde bant şeklinde yayınlanıyordu onlardan okumuşluğum vardı ama esprilerinin bu kadar kötü olduğunu hatırlamıyorum.Ama çizgiler çok sevimli geldi.Gerçi haksızlık etmeyelim arada iyi espirilerde yok değil.Tabi buna kararı verecek sizsiniz.
Yeterince uzattım farkındayım
o yüzden
kitap diyorum.:9

Moderatör tarafında düzenlendi:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Hagar.. bayilirim kendilerine.. dostum cok iyi bir is yaptin bunu paylasmakla..ellerine saglik.

Ama bunu indirmek saatler alicak gibi gözüküyor..:':)'( 12 kb ile indirmeye basladi.. onun icin simdi biraktim bir bos zamanda indirmek icin yeniden girerim..:)

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bastır sinbad
diyemiyorum.
Gerçekten nereden buldun bu siteyi.
Saatler sürecek indirmesi.
Ama olsun sen paylaşmışsın, emek verip taramışsın
yinede çok sağol.
Eğer indirebilirsem
belkide bir alternatif bir link veririm.
Saygı ve sevgilerimle.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
Hemen hotfile 'e yüklemeye başladım.İnşallah en kısa zamanda alternatif olarak ekleyeceğim.

Son düzenleme:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Ellerine sağlık dostum foruma çeşitlilik getirdi bu paylaşımın çok teşekkür ederim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bastır Viking çoktandır bildiğim ama çizgi bantlar dışında hiç okumadığım bir çizgi roman. Albüm şekilde olması çok güzel. İndirip arşivleyeceğim. Alternatif link için de ayrıca teşekkür ederim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,880
Benimde beğeniyle okuduğum bir çizgi roman karakteri,eline sağlık sinbad,teşekkürler

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
üstat,
link ölü...
viking bastıramıyor...

Valla dostlar bugünlerde dosya uploadı konusunda epey sıkıntı yaşıyorum.İş yerindeki filtreleme, başta media olmak üzere bir çok upload sitesine dosya yüklememe engel oluyor.Rapidede bazen yükleme yapabiliyorum.Evdeki de kotalı çocuklarında katkısıyla kotayı aşarak 3 aydır telekoma fazladan en az 15 tl ödemek zorunda kaldığım içinde evdede rahat upload edemiyorum.O yüzden link konusunda Beni hoş göreceğiniz umuyorum.Yani defaatle link yenileyemiyor ve/veya alternatif linkler ekleyemiyorum.Bastırın bu sayısı için rapide yükleme yaptım ama oda sanırım 10 indirmelik, indiren arkadaş alternatif link eklerse çok makbule geçecek.