Hürriyet '8. Gün' Eki (22 Şubat 1981) Sayı 52

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,790
4,701
Sayın misterno ;

Bundan 5 ay önce Ankara'da Aksoy Pasajındaki bir sahafta Hürriyet Gazetesinin verdiği 8. Gün ekini toplu halde buldum. Tümünü almak istedim. Öyle uçuk bir rakam söyledi ki almam olanaksızdı. Pazarlık yaptım. Düşmedi. Söylediği fiyata satabilmesi de olanaksız bence.
Şimdi İstanbul'da salgın nedeniyle mahsur kaldım. Ankara'ya da dönemiyorum...
(Ankara'da oturuyorum.) Bu günlerde keşke o ekleri alsaydım diyesim geliyor...
Bir de baktım ki epeyi sayıda 8. gün sitemizde var. Ben elime alıp kağıdına dokunup okumayı sevenlerdenim... Ama dijital ortamın olanaklarını da elimin tersi ile itecek kadar da aptal değilim... Bu da büyük olanak...
Paylaşım isteğine ve emeğine teşekkür ederim...

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
Sayın misterno ;

Bundan 5 ay önce Ankara'da Aksoy Pasajındaki bir sahafta Hürriyet Gazetesinin verdiği 8. Gün ekini toplu halde buldum. Tümünü almak istedim. Öyle uçuk bir rakam söyledi ki almam olanaksızdı. Pazarlık yaptım. Düşmedi. Söylediği fiyata satabilmesi de olanaksız bence.
Şimdi İstanbul'da salgın nedeniyle mahsur kaldım. Ankara'ya da dönemiyorum...
(Ankara'da oturuyorum.) Bu günlerde keşke o ekleri alsaydım diyesim geliyor...
Bir de baktım ki epeyi sayıda 8. gün sitemizde var. Ben elime alıp kağıdına dokunup okumayı sevenlerdenim... Ama dijital ortamın olanaklarını da elimin tersi ile itecek kadar da aptal değilim... Bu da büyük olanak...
Paylaşım isteğine ve emeğine teşekkür ederim...
Malesef sahafların çoğu böyle uçuk fiyatlar istiyorlar. Herhalde satmak istemiyorlar diye düşünüyorum ben çünkü o fiyatlara kimse almaz. Makul fiyat isteyenlerde oluyor bende onları tercih ediyorum zaten. Acaba o fiyatları isteyen sahaflar bizden almaya kalkınca ne verecekler?
Muhtemelen ölü fiyata almaya çalışacaklar. En güzeli sahafları gezip görerek almak tabi ama malesef bizim o imkanımız yok. Tek seçenek internet alışverişi oluyor.
İlgi ve alakanız için teşekkürler.