Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.Temmuz.2015, 22:23   #6
scanfan
Yönetici

scanfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1847534
•Rep Seviyesi :
scanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond repute

sevgili "yaşlıkurt" üstadım. Zagor'larda kullandığınız "font" çok hoşuma gidiyor. Sadeliğiyle beni ortaokulda kesik uçlar takılmış divit kalemlerimizi hokkalardaki çini mürekkeplere batırarak yazı yazdığımız yıllara, yani çok eskilere götürdü. Font arama yazılımlarıyla da internette epey aradım, ama fontun hangisi olduğunu bulamadım (benzerleri çok ama aynısını bulamadım). Acaba bu fontun adını verebilir misiniz?
Paylaşımlarınız harika. Çok titiz çalışıyorsunuz. Tebrik ediyor, katkılarınızın hiç bitmemesini temenni ediyorum.

scanfan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla