Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.Aralık.2014, 15:46   #1
büyük beyaz
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1297946
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Standart Resim yüklemeyi bilmeyenler için resimli anlatım.
Bu konuya bakınca artık resim yüklemeyi öğrenmiş olacaksınız.
İlk önce resim yükleme sitesine gidelim. Ben hızlıresim.com'u kullanıyorum boyutlandırma seçeneği olduğu için. Ama uzun yıllardır kullandığım 66kb.com resimleri çok uzun yıllar sakladığı için onu da tavsiye ederim. Biz bu konuda Hızlıresim.com'u işliyelim. Mantık tümünde aynıdır. Adrese gittiğimizde karşımıza çıkan görüntü.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Burada dosya seç tıklıyoruz ve pc den hangi resmi yükleyeceksek o resme tıklıyoruz. Altta aç butonuna tıklayalım.

Burada resmi seçince sağdaki ayarlar butonuna tıklayıp resmin boyutunu da belirleyebiliyoruz.

Yükle butonuna tıklayalım.

Resim sol tarafa yüklendi. Şimdi forumlar için yazan yeri sol tuşa basıp seçin renk mavileşti o mavi renge sağ tıklayıp kopyala diyoruz ve bunu konu açtığımız sayfaya yapıştır tıklayıp yapıştırıyoruz. Bu kadar. Resim yüklendi. Artık yeni maceralara yol alabiliriz. Takıldığınız yer olursa her zaman yardıma hazırız...

Konu büyük beyaz tarafından (07.Aralık.2014 Saat 15:51 ) değiştirilmiştir.
büyük beyaz isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla