Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera Listesi

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,479
bAHADIRKARARGAH001000.md.jpg

Bahadır Serisini tamamlayan Karargahımız için.

Giden konularımızdan ve ne yazıkki yüklediğim daha doğrusu hesap aldığım medifare hesabımın ismini bilmiyorum tekrar yüklenecek. Linklerde konunun altına ilave edilecek ayrı ayrı konu olarak açmayacağım. Saygılarımla.

TAM MACERALAR (16 Adet)

BahadrTamMacera12CD000.jpg

BahadrTamMacera12CD000.gif

Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 01 - Harzem Esrarı
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 02 - Asyadan Kopan Kasırga
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 03 - Sihirbazın Oyunu
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 04 - Cehennem Kalesi
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 05 - Asya Kartalı
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 06 - Çöldeki Esrar
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 07 - Sultanın Öcü - Aslanlı Kuyu
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 08 - Bahadırın Aşkı
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 09 - Bozkurtlar Geliyor
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 10 - Gökbayrak
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 11 - Kanlı Prens
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 12 - Zaferin Üç Atlısı
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 13 - Hint Yıldızı
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 14 - Taçlı Fahişe
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 15 - Bahadır Sürgünde
Bahadır Çizgi Diyarı Tam Macera 16 - Bahadır
Geliyor

BAHADIR TAM MACERALARI AŞAGIDAKİ LİNKTE DOSYANIN İÇİNDEDİR.İYİ OKUMALAR

Son düzenleme:

kaygusuzabdal

Yeni Üye
3 Tem 2015
2
4
Kucuk bir cocuk iken her hafta Bahadir dergisinin yeni sayisinin cikmasini sabirsizlikla beklerdim. Bunca yildan sonra Bahadirin maceralarini yeniden okuyabilmek cok harika bir sey..tekrar o cocukluk yillarima goturdu beni ve ayni heyacani yasatti.. coook tesekkurler Gandor8.

cesursas

Yeni Üye
22 Kas 2011
13
1
Çocukluğum ve gençliğimde zevkle okuduğum bu kitapları tekrar okumak çok güzel. çok teşekkür ederim.

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,727
Kdz. Ereğli
Bu konunun ana sayfaya çıkması ne tesadüf. Geçenlerde bir arkadaşım 14 Şubat 1967 tarihli 64. Sayı ve 21 Şubat 1967 tarihli 65. sayı olmak üzere iki Bahadır Dergisi getirdi. Alt başlık olarak "Haftalık Resimli roman ve Magazin Mecmuası" yazıyor. İçinde Şahap Ayhan'ın çizdiği Don Juan adındaki bir çizgi roman, Bahadır serüveni, dönemin dişilik ikonlarının bikinili resimleri, sinema haberleri falan var.

Buradan anladığım, iki Bahadır serisi var. Zira buradaki ilk sayı gözüken Harzem Esrarı öyküsünün içinde, bir sayfanın altında 1972 tarihi var. Harzem Esrarı'nı Altan Deliorman yazmış, Yücel Köksal çizmiş.

Bendeki dergide macera adı belli değil. Ama yazar olarak Fatma Nur, Çizer olarak ise Kasım Koç ismi var. Hiç duymamıştım isimlerini. Dergileri tarama imkanım yok ama taramak için gönüllü olan varsa bana bildireceği adrese veya Çizgi Diyarı karargahına da gönderebilirim.

hha7800390

Yeni Üye
10 Eki 2019
26
16
Değerli gandor08 sana çok ama çok teşekkür ederim. Özellikle linkler ıdm den tek tıkla iniyor ellerine yüreğine sağlık sağ ol.