Kaan Atlas Kitabevi Sayı 02 - Tibet Canavarı

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,914
NeverLand
16k7v9k.jpg

2nao56p.jpg

2vcj72v.jpg

Kaan'ın maceralı yolculuğu devam ediyor.
Keyifli okumalar herkese.
Haluk abi'nin arşivinden.
Kapak için sali38tr dostumuza teşekkürler.

Düşük boyutlu dosya için:

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Bin teşekkür yazısı bile bunlara verilen emeğin yerine doldurmaz.
Bu kitapları seri olarak bulmak mümkün değil.
Eline sağlık değerli üstadım,teşekkür ederim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
Üstat,
bu nadide kitap için teşekkür ediyorum.
Sağ olun, var olun.
Sevgi ve saygılarla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,758
İç kapak resmi tablo gibi

Kaan'lardaki senaryo, tarihi romanların büyük üstadlarından Aptullah Ziya Kozanoğlu'na ait. Şiir gibi bir uslup ve öztürkçe.

Suat Yalaz, Aptullah Ziya Kozanoğlu ile olan deneyiminden sonra kendi yazıp çizdiği Karaoğlan'ı yaratmıştır.

Kaan'daki Suat Yalaz çizgileri bana Karaoğlan'dan daha özgün, daha hoş görünüyor.

Kaan'ın tüm maceraları topu topu dokuz adet kitap, devamı gelmemiş. A. Z. Kozanoğlu mu vazgeçti, S. Yalaz mı, yoksa başka sebepten mi Suat Yalaz usta Allah ömürler versin, yaşıyorken sormak gerekir.

Kaan'lar kapaksız olarak tek cilt içinde. Bu ciltten başka bir kaç sayı sanırım dört adet kapaklı olarak mevcut. Diğer sayıların da kapağı bir şekilde bulunur ve ilave edilir umarım.

Kaptan'ın muhteşem taramaları ve sunumu için şükranlar, saygılar.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,778
2,635
Bizlerin okuması için "cildin parçalanması" fikri bile beni bir garip etkiledi. Ne diyebilirimki: MİNETTARIM. Saygı ve sevgilerimle.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Mükemmel tarama nasıl yapılır,
fedakarlık nasıl yapılır
bu iki iyi insan öğretiyor..
Çok sağol kaptan..
Ellerin dert görmesin..
Saygı ve sevgilerimle..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Değerli kardeşim bu fedakarlığınız için önce saygılarımı sunayım size.
Sevgili kardeşim yaptığınız paylaşımlar için çok teşekkür ederim,inanın hakkınızı ödemek mümkün değil.İşte sadece teşekkür edebiliyorum ama yemin ederim,içten gelerek ve bu paylaşımların karşılığında başka hiçbirşey yapamamanın ezikliğini taşıyarak.
Sevgili kardeşim hakkını helal edersen sevinirim,iyi geceler dilerim,hoşçakal.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
1962 basımı Karaoğlan severlere yabancı gelmeyecek bir çizigiroman. Karaoğlan'la benzerlikler Kaan'ın tipi ve Suat Yalaz imzası ile sınırlı değil. Kız arkadaşı Çavdartarlası'nın ismi bile Bayırgülü'nü çağrıştırıyor. Atuşağı Çakır'da neredeyse eğri duran börküne kadar Çalık'ın biraz daha genç kopyası.

Teşekkürler üstad.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Gerçekten müthiş paylaşımlar bunlar.
Ne desek boş. Teşekkür yetmez.
Ellerine sağlık.

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
üstad bakunin tibet canvarının kapağı indirdiğmizde gelmiyor yani kapaksız iniyor o güzel kapağı malesef alamıyoruz ilgilenirseniz çok memnun olurum sygılar

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Harika paylaşım için, teşekkürler sevgili Bakunin ve Profesör Üstadlarım... Elinize sağlık...

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
üstadım suat yalazın kaanlarını indiriyorum 1.3.5.ci maceralar çok güzel bir şekilde indi kaydettim amadiğer maceralar yani 2.4.6.7.8.9.lar indirilirken kötü amaçlı dosya var denilerek engelleniyor güçlükle indirebidiklerimde cbr dosyalarının uzantılarını açamıyorum bu dosyaları nasıl açabileceğimi yazarsanız çok memnun olurum ayrıca o maceralarıda büyük[cd]76244 formatında ayrıaca yükleyebilrseniz çok çok mutlu edersiniz üstadım

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
ikişer kez indirdim hatalı bir işlem mi yaptım diye ama olmadı . . açılmıyor . . ben mi açamıyorum anlamadım . .sorun nedir ? arkadaşlar . . !!