1001 Roman Özel Sayı 11- Maskeli Süvari (Son Teşrin 1940)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
3j84xsr.jpg
ptdme0s.jpg

Saygılarımla...

52308R.gif

I'mystery

Yeni Üye
13 Kas 2009
73
120
Sarkomer üstadım, bu değerli paylaşımlarınız için çok teşekkürler öncelikle. Yalnız sizin bu ve benzeri bir çok paylaşımlarınızda maalesef sayfa numaraları karışmış. Yani genellikle sayfalar 3-2, 5-4, 7-6 gibi devam ediyor. Anlaşılan düzeltmek için biraz mesai yapacağız. Elinizden geliyorsa, yeni paylaşımlarınızda bu problemi çözebilirseniz, memnun oluruz. Şahsen, sıralama problemine rağmen paylaşımlarınızın, bu zahmete değeceğini düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sarkomer üstadım, bu değerli paylaşımlarınız için çok teşekkürler öncelikle. Yalnız sizin bu ve benzeri bir çok paylaşımlarınızda maalesef sayfa numaraları karışmış. Yani genellikle sayfalar 3-2, 5-4, 7-6 gibi devam ediyor. Anlaşılan düzeltmek için biraz mesai yapacağız. Elinizden geliyorsa, yeni paylaşımlarınızda bu problemi çözebilirseniz, memnun oluruz. Şahsen, sıralama problemine rağmen paylaşımlarınızın, bu zahmete değeceğini düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler...

Sayın "I'mystery",
ilginiz ve nezaketiniz için öncelikle teşekkür ediyorum.
Bilgilendirmeniz üzere bu paylaşımı tekrar indirip kontrol ettim ve herhangi bir sayfa sırası karışıklığı göremedim. İndirilen dosyada "rar" ekini silip "cbr" yazdığınızda sayfaların sıralı olduğu görülüyor.
Selam ve saygılar...

I'mystery

Yeni Üye
13 Kas 2009
73
120
Bunu bilmiyordum. Bilgilendirdiğiniz için, her ikinize de çok teşekkürler. Ben, daha önce 'Beymelikl'nin önerdiği, ''Rarların Tümü Cbr olsun'' programcığıyla yapıyordum. Belki de sorun oradan kaynaklandı. Deneyeceğim.