Star Wars: Jediların Şafağı: Güç Fırtınası #5

walkingrider

Yeni Üye
10 Haz 2016
94
1,776
Güç Fırtınası #5 yayında! Jediların Şafağı maceramızda ilk cildin sonuna geldik. Haftaya ikinci cilt olan "Bogan Tutsağı"na giriş yapıyoruz. Takipte kalın!

01.jpg

hadramut

Aktif Üye
19 Eyl 2009
387
862
teşekkürler

ilk okulda (muhtemelen 1962)tıraş olmağa gittiğim berberde sıra beklerken sehpanın üzerinde'' '' dünyalar savaşıyor ''adlı bilim kurgu(o zamanlar öyle deniyormuydu bilmiyorum)romanı gördüm.berber hasan abiye tıraştan sonra bu kitabı eve götürüp okuyabilirmiyim.dedim.(60 lı yıllarda öğretmenlerimiz çok kısa zamanda okumayı yazmayı öğretirler bir şeyler okumamızı teşvik ederlerdi.o dönemlerde okula '' '' CANTÜRK '' Adlı bir formalık hikaye kitapları gelirdi.sonra ne oldu kitaplara bilmiyorum. bir daha rastlamadım) çabuk getirirsen al dedi.aldım eve götürdüm.hemen okumağa başladım.kısa zamanda okuyup geri verdim müthiş bir kitaptı.sonradan adı bilim kurgu olan kıtapları okumağa böyle başladım.bu güne kadar ulaşabildiğim ne kadar bilim kurgu varsa okudum ve keyif aldım.filmlerini de seyrettim.trt de yayınlanan diziler filmler.ama hala aklım dünyalar savaşıyor da. bu dizi de bende bu duyguyu getiriyor.

keyif ile okumağa devam. Yaşadığım müddetçe

sürmesi dileği ile

selam ile

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Comicsleri cilt mantığı ile okumayı seviyorum.
İlk cilt tamalandığına göre ilk beş sayıyı okuyabilirim.
Paylaşımınız için teşekkürler.