Star Wars: The Force Unleashed I(Dizginlenemeyen Güç)

Berkiner

Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2015
125
1,767
001.jpg

Tam tamına 6 sayılık(124 sayfa) bir cildi sizlerle buluşturuyoruz. Rahatlıkla arkanıza yaslanıp tüm hikayeyi bitirebilirsiniz. Tabii bu sadece The Force Unleashed I oyununu anlatan bir çizgi roman bunun II.'si de var.

The Force Unleashed oyununu oynamayıp Starkiller(Galen Marek)'ın hikayesini merak edenler için birebir.

Çizgi romanımızda Asi Teşkilatı'nın doğuşuna, Galen Marek isimli bir çocuğun nasıl Jedi babasından koparılıp Darth Vader tarafından yetiştirildiğine ve bu çocuğun potansiyeline tanık olacağız.

İNDİRME LİNKLERİ
Aşağıda bulunan linklerden ilki yüksek kaliteli sayıyı içerirken ''KOTA Dostu'' yazısı taşıyan linkler kaliteden %30 kısılmış halleridir. İnterneti kısıtlı veya az olan kullanıcılarımız için bunu yaptık. İndirmeden okumak isteyenler için ise ''İndirmeden Okuma'' linkleri mevcuttur.
Bu bir cilttir. 6 fasikül içerir bu yüzden boyutları yüksektir.

341 Mb
87.5 Mb

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
Ellerinize sağlık arkadaşlar, çok güzel iş çıkarmışsınız. Sürükleyici konusu ile alıştığım Star Wars Comics'in bir adım ilerisinde bir eser olmuş. Çizimleri de, yer alan karakterler de bizim jenerasyona Star Wars sevgisinin aşılandığı döneme ait. Bu vesile ile yanık tenli, kara bahtlı Darth Vader'ın gül cemalini bir kez daha görmüş olduk...

Oyun konsolu dünyasına yabancı olduğum için soruyorum; hikaye anladığım kadarıyla A New Hope öncesi, Revenge Of The Sith sonrası bir yerlerde geçiyor, doğru mudur ?

Son düzenleme:

Berkiner

Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2015
125
1,767
Ellerinize sağlık arkadaşlar, çok güzel iş çıkarmışsınız. Sürükleyici konusu ile alıştığım Star Wars Comics'in bir adım ilerisinde bir eser olmuş. Çizimleri de, yer alan karakterler de bizim jenerasyona Star Wars sevgisinin aşılandığı döneme ait. Bu vesile ile yanık tenli, kara bahtlı Darth Vader'ın gül cemalini bir kez daha görmüş olduk...

Oyun konsolu dünyasına yabancı olduğum için soruyorum; hikaye anladığım kadarıyla A New Hope öncesi, Revenge Of The Sith sonrası bir yerlerde geçiyor, doğru mudur ?
Evet. 3. ve 4. film arasında ancak bunu yıllar sonrasında toplanan Bail Organa ve Juno Eclipse, droid PROXY'e anlattırıyorlar.

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,225
Güzel bir çalışma Berkiner, çalışmalarınız için teşekkür ederim.