ZıpZıp Kapakları

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311

ZıpZıp Kapakları
122 adet
İlk sayısı 2 Mayıs 1964 tarihinde çıkan haftalık "ZıpZıp" dergisinin 122 adet olan tüm sayıları ÇD'nda mevcut. 27 Ağustos 1966 tarihinde çıkan 122'inci sayısıyla yayın hayatına son veren bu çizgi roman dergisinin ÇD'nda ayrıca bir sıralı listesi de mevcut. Ama buna ilâve olarak kapak resimlerini toplu olarak görebileceğimiz bir bölüm de bulunsa iyi olurdu diye düşündüm. 122 sayının kapakları şunlar:

Z_p_Z_p_T_mkapaklar_01.jpg

Z_p_Z_p_T_mkapaklar_02.jpg

Z_p_Z_p_T_mkapaklar_03.jpg

Z_p_Z_p_T_mkapaklar_04.jpg

Z_p_Z_p_T_mkapaklar_05.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,742
İstanbul
Üstadım, 122 sayının kapağını böyle düzenlemenin epeyce eziyetli olduğunu zannediyorum. Ellerine sağlık. Aslında her çizgi roman için, her dergi için bu tür çalışmalar yapmak lazım. Sana çok sıkıntı yaratmayacaksa bir istekte bulunabilir miyim? Öyle tahmin ediyorum ki arşivinde bu 122 sayının kapağı orijinal boyutları ile bir klasör altında yer alıyordur. Bunları bir dosya haline getirip paylaşmanı istesem çok mu rahatsızlık vermiş olurum?

Çok emek gerektiren mevcut çalışma için teşekkür ediyorum.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311
Üstadım, 122 sayının kapağını böyle düzenlemenin epeyce eziyetli olduğunu zannediyorum. Ellerine sağlık. Aslında her çizgi roman için, her dergi için bu tür çalışmalar yapmak lazım. Sana çok sıkıntı yaratmayacaksa bir istekte bulunabilir miyim? Öyle tahmin ediyorum ki arşivinde bu 122 sayının kapağı orijinal boyutları ile bir klasör altında yer alıyordur. Bunları bir dosya haline getirip paylaşmanı istesem çok mu rahatsızlık vermiş olurum?

Çok emek gerektiren mevcut çalışma için teşekkür ediyorum.

Sevgili "direnc11" üstadım, kapakları hemen rar dosyası haline getirerek hem buraya hem de ilk mesajın altına ekliyorum. Her biri 500 piksel boyutunda.

Son düzenleme: