Zeplin Çizgi Roman Gazetesi 01

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,201

(MediaFire - 131MB - cbr - 300dpi - 10 Sayfa)

A4 tarayıcı ile taranmıştır.

Aksi belirtilmedikçe kendi taramalarımdır. Bir hata görürseniz bu başlık altına belirtin lütfen, ilk fırsatta düzeltirim.

Son düzenleme:

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,595
yıllarca bayi bayi dolaşıp aradığım rüyalarıma giren bence türkçe çizgi romanın başyapıtı nihayet karşımdasın seni karşıma çıkarıp sabahımı günışık edenlere başta teyyare olmak üzere çok teşekkürler sağlıklı varolun

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,201
yıllarca bayi bayi dolaşıp aradığım rüyalarıma giren bence türkçe çizgi romanın başyapıtı nihayet karşımdasın seni karşıma çıkarıp sabahımı günışık edenlere başta teyyare olmak üzere çok teşekkürler sağlıklı varolun

Nazik sözleriniz için çok teşekkürler, sadece eksik sayılardan birini tamamlayabildim, üçüncü sayı ne yazık ki benim de seriden tek eksiğim. Peşindeyim, bulursam tarayacağım elbet.

Yalnız cidden sıkıntılı bir işmiş bu A4 tarayıcıyla gazete tarama işi. Adamı taramaktan soğutur yani, o kadar... :)

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,122
İzmir
Nazik sözleriniz için çok teşekkürler, sadece eksik sayılardan birini tamamlayabildim, üçüncü sayı ne yazık ki benim de seriden tek eksiğim. Peşindeyim, bulursam tarayacağım elbet.

Yalnız cidden sıkıntılı bir işmiş bu A4 tarayıcıyla gazete tarama işi. Adamı taramaktan soğutur yani, o kadar... :)
Büyük sayfalı sayıları bana gönderebilirsiniz,A3de tarayıp sapa sağlım geri gönderebilirim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,669
İstanbul
Tebrik ediyorum. Bir gazeteyi A4 tarayıcıda tarayıp birleştirip bu önemli eseri tüm çizgi roman severlerin kullanımına sundun ya... Hârika.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Büyük ölçülü sayfaları A4 ile tarayıp sayfa sayfa birleştirmek
büyük emek ve zaman ister. Bunu için ayrıca teşekkürler.
Yardım çağrısı yapan dostlar da sağ olsunlar.
İhtiyaç olursa karargahta da A3 tarayıcımız var.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Çok teşekkür ederim sevgili Tayyare.
Keşke daha uzun ömürlü bir yayın olsaydı.
Ellerinize sağlık.