Zembla İ. Alpagut Haftalık Mecmua(125-150 Kuruş Arası) 002 - Simbalar

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
wkGmIxW.jpg

“Mafiş çene, külli icraat...” Sevdim bu sözü Sayın savok.

Gece uykusu tutmayanlar şahsında,
Çizgi Diyarı üyelerine armağandır.
Bütün hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle…

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
Müthiş bir şey!..
Olağanüstü güzellikte..
Kıymetlilerin herkesin kıymetlisi oluyor!..
Umarım kıymeti bilinir..
Daha önce yazmıştım..
Ormanda Zembla'yı tek geçerim..
Kafası bozulursa Manda'yı bile elleriyle kaldırıp fırlatabilir..
Goriller insanların kaba ve ilkel olduklarından bahseder..
İşte budur!..
Sağol dostum..
Sağlıklı ol..

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,311
49,919
NeverLand
Abi, her paylaşımınız gibi bu da olağanüstü!
Zembla'nın Türk insanını ilk kez selamladığından bugüne 43 yıl geçmiş.
Ve hala bir çoğumuzu heyecanlandırabiliyor.
Çok teşekkürler.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Jungla'ya minicik bikinimsi giysiyi giydirmelerini anlıyorum da, iri kıyım Zembla'nın kıçına o minicik tek omuzdan askılı hayvan postu donu giydirmelerini hiç anlamamaşımdır. İlk örneği okuyucuların büyük çoğunluğu erkek olduğundan "görsel zenginleştirme" olarak kabul etsek, 2. örneğe ne anlam yükleyeceğiz?

Teşekkürler, üstad.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,769
İstanbul
Nedendir bilinmez Zembla çizgi roman severler arasında hak ettiği yeri bulamadı. Teksas - Tommiks - Teks - Zagor - Mister No olamadı. Halbuki epey özgün öyküler eğlenceli bir üslupla ve kuvvetli çizgiler eşliğinde sunulmuştu.

Arşivimize bir Zembla daha, üstelik kıymetli bir sayısını daha kazandırdığın için çok teşekkür ediyorum, üstadım.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
zembla için teşekkürler üstad
zamanında yayınlanırken fazla bulup okuyamadık
şimdi indirip okuma şansına sahibiz
sayende

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
Jungla'ya minicik bikinimsi giysiyi giydirmelerini anlıyorum da, iri kıyım Zembla'nın kıçına o minicik tek omuzdan askılı hayvan postu donu giydirmelerini hiç anlamamaşımdır. İlk örneği okuyucuların büyük çoğunluğu erkek olduğundan "görsel zenginleştirme" olarak kabul etsek, 2. örneğe ne anlam yükleyeceğiz?

Teşekkürler, üstad.

yahu Nadir abi sen de kızılmaske'nin tayttından sonra zembla'nın donuna taktın kafayı... boşver donu içindekine bak :D donu giy terzisini sorma... üzümünü ye bağını sorma... maceralarını oku kahramanlarımızın donlarına takma :D

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
Çok teşekkürler valla çizgi roman aleminde yerini bulmuş bulmamış bilmem. ben bayılırım zemblaya; güldürür, eğlendirir, karakterleri bir o kadar ilginçtir. rasmus yeye zıpzıp satanas hiç macera yaşamasalar bile, aralarındaki çekişmler için bile okunur zembla. ellerine kollarına emeğine sağlık, yorumları ile beni gülümseten çizgi delilerinede gönül dolusu sevgiler.