Zembla - 273 - Trene Saldırı(Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Esasında bu macera benim arşivimde uzun zamandır bulunuyordu, fakat aşagıda linkini verdigim Zembla Külliyatı sıralı listesini yapana kadar, aynı isimde olan bir maceranın tekrar basımı zannediyordum; ana listeyi yapınca bir baktım ki o bana sırıtıyor ben ona :Ğ:Ğ:Ğ; hemencecik ConanTheCivilized dostuma gönderip tercümesini talep ettim, şimdide huzurlarınıza sunuyoruz.
keyifle okuyun;
Tüm külliyat için bakınız: http://www.cizgidiyari.com/forum/zembla/135950-zembla-kulliyati-sirali-listesi.html

8CIVNI.jpg

Pa6VTT.jpg

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Zembla serisi de bitiyor. Bu arkadaş çok yaman. Teşekkürler, İlkhantok.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,458
Kendi Koltuğunda
Bu trene saldırıyı durdurmalıyız zembla dostumuzla.Gerçi İlkhantok yardım etmiştir trene saldırmalarını ama bir okuyalım bakalım.İlkhan dostumuzun bu işte bir suçu varmı.
yeyenin tiktakınıda özlemiştik.
Çok teşekkürler,ellerine sağlık dostum..

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,283
3,682
Çıktığı dönemde hiç tahammül edemediğim (çok küçüktüm) 2 dayım alıp okuyordu bakıp yerine koyduğum bir çizgi romandı Zembla sanırım baskı kalitesinden kaynaklanıyordu özensizdi ama sizin paylaşımınız inanılmaz okumaya teşvik edici çok teşekkür ederim ellerinize sağlık

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Sevgili üstad İlhan Tok umarım bu muhteşem zemblalar da bir an önce biter ve biz de harika bir zembla arşivine kavuşuruz.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Daha önce dilimizde yayınlanmayan bir Zembla macerasına kavuştuk. Bu büyük ayrıcalık. İlkhantok üstadım ve çeriyi yapan ConanTheCivilized'a çok teşekkür ediyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Emeği geçen dostlara çok teşekkür ederim.
Zembla gibi destansı bir çizgi romanı bizlere sunma nezaketi gösterdiniz.
Ellerinize sağlık değerli insanlar.