Zembla İ. Alpagut Haftalık Mecmua(125-150 Kuruş Arası) 160 - Yüzler Çetesi/Amazon Kr.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,235
Kamlançu

2016 yılında Serdary67 tarafından çift sayfa tarama olarak paylaşılmıştı, tek sayfaya çevirdim. 1 yaprak, iki sayfa eksikti, paylaşamadım. Eksik olan 10 ve 11. sayfaları Zeki abi (adminimiz ertuğrul) gönderdi, ben de düzenledim. Çift sayfa taramaları zaman zaman tek sayfaya çevirmeye devam edeceğim, tarama yapamıyorum, balonlama yapamıyorum diyen arkadaşlar da bu işlere el atarsa harika bir arşivimiz olabilir. Şimdiden destek verecek arkadaşlara teşekkür ediyorum. Elleriniz dert görmesin :)

Vaktiyle Zembla, şimdi de Conan çalışmalarına yardımcı olamadığım İlkhantok şahsında tüm çizgi roman severler için...

Keyifli okumalar.​

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Ellerinize, gözlerinize sağlık değerli kardeşim;
gayet güzel olmuş.
Teşekkür ediyor, selamlarımı iletiyorum.

52308R.gif

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Bakıyorum da orman hayvanlarını terbiye etmişsin :D
Pırıl pırıl okunası sayfalar olmuş. Serdary67 dostumuzu da bu arada bayağı özledik.Buradan selamlar gönderiyorum kendisine.İnşallah sağlık ve afiyettedir.
Zeki abiye de selamlar, arşivde yok yok :)
Emeğinize çok teşekkür ediyorum dostum...

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Yardımcı olamadım diyorsun ama benim farkına bile varmadıgım eksik sayfaları bile bulmuşsun dostum; senin sayende zembla tam macera listesindeki yerine bu sayfa eksigi olmayan maceranın ikinci bölümünü monte edeceğim,daha ne olsun ellerine saglık dostum;