İnternet kurtlarından yardım!!! ve bir tane daha buldum

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Zembla sever dostlara iki iyi, birde eger başarabilirsek süper bir haberim var...

birinci iyi haber Zembla'nın Zembla adı altında olmayan ilk sayısının tercümesi bitti balonlamada bitmek üzere, yani 2019 olmadan okuyabileceğiz( ben iki macera zannediyordum ama aynı maceranın devamı oldugundan 82 sayfalık bir çizgiroman okuyacagız)

ikinci iyi haber yeni bir orjinal macera daha buldum bunuda en kısa zamanda hazır edeceğiz inşallah (ConanTheCivilized'le birlikte) bakınız aşagıya;

En önemli haber ise eger aşagıdaki kitapları bulabilirsek (ben bir türlü bulmadım), 7 adet kesin okunmamış macera 2 adet de belki (listeleri güncellenmem lazım :p) okunmamış maceramız daha olacak, onun için internet kurtları bu kitapları bulalım ne dersiniz? (her sene bir sayı çıkarılıyor, ben 3. sayıdan 8.sayıda kadar olan kitapların kapaklarını paylaşıyorum, ilk ikisinde okumadıgımız macera yok gibi ama onlarıda bulursanız da hayır demem)

Zembla sevenler için konu acildir ve önemi büyüktür :D:D:D tüm çizgiroman severlerin dikkatine

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Zembla hakkında bitarafoö ama sevgili ilhantok'u çok severim. El atalım ve bulalım şu kitapları.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Kapak değişik içerik aynı olabilirmi acaba yılın bomba haberlerinden bilmediğimiz ne kadar Zembla varmış ilginç gerçekten.Hoz Comicsin Zembla kapakları ile aynı olması da ilginç.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Sevgili ilkhan beye değerli çalışmaları için ayrıca çok teşekkür ederim saygılarımla.