Zembla Türkiyede Yayınlanmamış Maceralar 065 - Pamore Kalesi (Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Türkiyede yayınlanmamış bir zembla macerasını daha begenilerinize sunuyorum, bir aksilik olmazsa her hafta bir tane yetiştirmeye çalışacagım(malum her macera 60-65 sayfa arası olunca biraz uzun sürüyor)
iyi pazarlar dilerim,
not: bir yönetici arkadaş zembla başlıgı altında paylaştıgım listeyi sabitliyebilirse bende maceraları yerleştirmeye başlayabilirim.

Zembla_-_065_-_001.jpg

Zembla_-_065_-_003.jpg

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Sevgili üstadım.Ellerine, gözlerine ve emeğine sağlık. Böyle tablo gibi taramalar ve böyle küçük boyutta yani 20 Mb. Aynı netlikteki diğer çizgi romanlar 100 Mb civarında tutuyor. Nasıl başarıyorsun? Böyle zemblaları okumak ayrı bir zevk. Yeni sayıları dört gözle bekliyorum. Çok sağol.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Sevgili üstadım.Ellerine, gözlerine ve emeğine sağlık. Böyle tablo gibi taramalar ve böyle küçük boyutta yani 20 Mb. Aynı netlikteki diğer çizgi romanlar 100 Mb civarında tutuyor. Nasıl başarıyorsun? Böyle zemblaları okumak ayrı bir zevk. Yeni sayıları dört gözle bekliyorum. Çok sağol.

Dostum taramalar bana ait değil internetten buldugum sayılar,senin dedigin hususu bende düşündüm, bunu tarayan kişi png formatında sunmuştu belki ondan olabilir.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
İlhantok üstadım inan ki her yeni sayıda daha çok seviniyorum.İki değerli insan olarak sana conancivilized kardeşe teşekkürler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,998
denize sıfır
Her çalışma bir öncekinden daha güzel oluyor.
Tebrik ederim arkadaşlar.:)
Zembla bitince sırada ne var diye aklımda deli sorular.:)