Zembla Hiç Yayınlanmamış Tam Macera (İlhami Alpagut)Sayı 7 - Kara Kaplan

can amca

Onursal Üye
19 Haz 2016
115
905
İstanbul
Herkese karlı bir İstanbul sabahından merhaba. Bu karlı günde evinden çıkamayıp keyif yapmak isteyen çizgi roman ve özellikle Zembla sevdalıları için daha önce söz verdiğim gibi yazlıktan alıp getirdiğim ve taranmamış tek macera olarak kalmış "Kara Kaplan" macerasını ekliyorum. Sahaflardan bulduğum bu sayıda maalesef ilk okuyucunun fasikülün üst tarafını hunharca açması nedeni ile yırtılmalar meydana gelmişti (yaa eskiden fasiküllerin üst tarafları kapalı gelirdi, sabah okula giderken okumak için çakı varsa çakı, yoksa tarak kullanarak açardık). Yapıştırarak düzeltmeye çalıştım. Ayrıca tarama tecrüben olmadığından ham olarak çift sayfa taranmış halini koyabildim. Tarama ustaları bu ham hali alıp iyileştirecekler diye umuyorum.
İyi eğlenceler.

AnGOZ7.jpg

Ekli dosyalar

• Kapak minik.jpg
    Kapak minik.jpg
    30.8 KB · Görüntü: 24
Son düzenleme:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
can sıkıntısından öylesine dolaşırken, bir de baktım Can amcanın son eksik macerayıda söz verdigi gibi paylaşıp seriyi tamamladıgını gördüm, daha macerayı indirmeden yazıyorum valla teşekkürler dostum son noktayıda koydun ellerin dert görmesin :31::31::31::49::49::49::49::49: :88::89:

can amca

Onursal Üye
19 Haz 2016
115
905
İstanbul
İlkhan dostum,

senin ve diğer arkadaşların çabaları yanında benimki hiç kalır. Çorbada benim de tuzum olduysa ne mutlu bana.

Ben uploaded üyesi olduğumdan oraya yükledim. İndirmede sorunlar olursa başka sitelere yükleme yönünde önerilerinize ve yönlendirmeleriniz açığım. Yalnız nasıl yapılacağını da söylemeniz lazım :(

Herkese iyi seneler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Sevgili can amca gerçekten keyif aldım bu paylaşımı görünce...
Sonunda tüm maceraları bir arada görebilecek türk okuru..
Ancak ben hala dosyayı indiremedim.
Rica etsem mediafire ya da mega sitesine yükleyebilir misiniz?
Teşekkür eder, saygılar sunarım.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,950
ordu-turkey
Sonunda meşhur can amcamız da teşerrüf ettiler.Hem de ne ediş tam macera zembla da son vuruşu yaparak.Valla şu harika katkınız muhteşem varolun.

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
457
3,782
Hiçbir Şey Ülkesi
"Zembla" deyince (daha önce anlattığım gibi) aklıma hep "çikolata" geliyor. :) Bu gece de büyük ihtimalle hem bu macerayı okuyup hem de ekmek arası çokokrem yiyeceğim. :) Elleriniz dert görmesin Sayın can amca. Hemen indiriyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Üstadım son noktayı koydunuz elinize sağlık emeğinize sağlık kapak resmi hiç sorun değil en kısa sürede gerekli tamirat işlemlerini yaparız.Saygılarımla çok güzel bir son yaptınız.Çok teşekkürler.Çizgi roman hepimizin.