Zembla Tam Macera Listesi-Gambez Savaşı

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Dostlarım 5 aylık bir çalışmadan sonra 239 maceradan oluşan Zembla listesinin son paylaşımına geldik( en azından benim için, son kitap Can amcadan gelecek)şaka maka listeyi tamamladık;
Bu çalışmada daha önce çeşitli maceraları paylaşan arkadaşlara, paylaşma imkanı olmamasına ragmen begenileri ve güzel yorumlarıyla bize destek veren dostlarıma teşekkür ederim;
Ama en büyük teşekkür, bu çalışmanın her aşamasında irili ufaklı katkılarıyla destek veren (alfabetik sırayla) Abolardis,Beymelikli,Can amca,ConanTheCivilized,Ertugrul,MehmetAli,Nejat,Sarkomer, Savok,Serdary67,Tuzcu,Yeryüzü dostlara;

Ham tarama ile huzurlarınızda Teşekkürler ÇİZGİDİYARI ailesi

Couv_192838.jpg

003.png

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
Ne kadar güzel bir iş başardınız sevgili İlkhan Tok.
Türkiye'de yayımlanmış tüm seriyi bir başlık altında
toplamak. Birkaç resim dışında emeğim olmamasına
rağmen ismimi anmışsınız sağ olun, büyük emek sizin.
Önümüzde zor günler görünüyor, buna karşı
durabilirsek bu güzellikleri okuyup yaşatabileceğiz.
Teşekkürler, sevgi ve saygılar üstadım.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Verilen emek ve yapılan fedakarlık ortada...
Ülkemizde yayımlanan tüm Zembla maceralarını okumak imkanına sahip olmak, tüm çizgi romanseverler için büyük bir şans...
Bu harika liste sayesinde zaman içinde tüm serilerin tamamlanmasının daha kısa bir süre alacağını düşünüyorum.
Emek veren ve katkıda bulunan tüm dostlara teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

52308R.gif

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Zembla'nın ülkemizde yayınlanmış tüm maceralarını alfabetik olarak okuyabilme imkanına sahibiz artık.
Sevgili İlkhantok kardeşim böylesi bir çalışma için verdiğiniz emek,ayırdığınız zaman ve harcadığınız enerji için çok teşekkürler ederim.Ellerinize sağlık,gönlünüze sağlık,tekrar tekrar teşekkürler ederim.Sevgi ve saygılar size.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Biz çok teşekkür ederiz.O kadar onore ettiniz ki bizleri bizimki çok küçük bir katkı.İyi ki varsınız.Site yönetimine sevgili okuyuculara yorumları ile bizleri motive eden değerli dostlara ben teşekkür ederim.
Saygı ve hürmetlerimizle.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
239 macera tek sıra halinde forum raflarına dizildi
ilhan tok üstadım bu cidden büyük başarı
bunları komple indirip okuduğumuz zaman okuma açısından olay tamamdır
elleriniz dert görmesin çok teşekkürler + 5 yıldız ...