Zembla Tam Macera Listesi - çölde imdat çağrisi

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Taramadan sonra düzenlemede bitti.Biraz önce değerli dostum getirdi.Sizin için sizin adınıza kahve ikram ettim.Kendisine teşekkür ederiz.Beni kırmadı Hafta sonuna yetiştirdi.Birden fazla kapak resmi göreceksiniz nedeni birden fazla sayıdan taranmasından dolayı farklı kapaklarla birlikte orjinal olanlarıda ekliyoruz.Şimdilik hoşçakalın.

Tek sayfa düzenlenmiş tarama

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
üstadım tarama ve düzenleme bitsin
ama paylaşımlarınız hiç bitmesin, teşekkürler
5 yıldızlık konu ..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
teşekkürler arkadaşlar.
Kapak resmindeki gibi palmiye ormanı olsa, ve sadece palmiye...
Ağaçtan ağaca uçma efsanesi hiç olmayacaktı.:)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Sayın çizgi gönüllüsü dostlarımızdan bir ricam Lütfen ülkemizde yayınlanan Tarzan ları liste haline getirebilirmisiniz ? İlkhan beyin yaptığı gibi tam maceralar olarak bitirmeye çalışalım.Tarzan ların karışıklığı Zembla ları aratmaz.Çeviri yapılıp ekleyebilecek değerli çizgi dostlarının da katkıları ile mesafe alabiliriz.Yoksa bu değerli eserler kaybolup gidecek içim sızlıyor inanın.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Teşekkürler Abolardis dostum, sizlerin sayesinde seri bitti gibi birşey,
sadece tarzan değil bence tüm kahramanlar için böyle bir tam maceralı listeme yapmak hoş olur ,belki yeni yılla birlikte bir el atarız :p

12 Şub 2010
15,006
543,641
Yalçın kapakları bana Cemal Dündar kapaklarını anımstıyor.
Güzel bir kapak bence.
Zembla, dostların ataklarıyla çok mesafe aldı. 2016 Yılı Zembla yönünden şanslı bir yıl oldu. Tüm dostlara emekleri, paylaşımları için teşekkürlerimi sunuyorum.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Forumdaki Zembla paylaşımları tüm hızıyla sürüyor. Emek veren arkadaşlarımızın ellerine sağlık. Zembla'yı seviyoruz.