Zembla Tam Macera Listesi - Yeşil cehennem

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,458
Kendi Koltuğunda
Yeşil cehennem no:150 Tam Macera:8:

9gR0QQ.jpg

MoXm0a.jpg

X9ym06.jpg

QvJmaV.jpg

söz verdiğim üzere hemen taze taze fazla detaya girmeden sunuyorum.:Ğ
Tüm zembla severlere....:D
İndirebilirsiniz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Dostum, teşekkür ederim, senin sayende yeyenin migfer ve çalar saati nasıl edindiginide ögrenmiş olduk, bu seriye katkıların inkar edilemez, sizler sayesinde bitecek bu seri :),senin paylaşımın dısında bir macerayı daha bulduk(çizgidiyar ailesi olarak-kartallara karşı- ) ve kaldı 5..........

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Çölde İmdat Çağrısı adlı sayıyı şimdilik ben rezerve ediyorum.Bir kaç dakika önce internetten siparişini verdim.Elimde sayının 2.bölümü vardı.Yarım eklemek olmazdı.Sipariş geldikten sonra en kısa sürede eklerim.Yada yardım almak zorunda kalırsam Petranyus a havale ederim.Oda çok yoğun ama yapabileceğim bir şey yok bu liste tamamlanmalı en kısa sürede.Western foto romanı taraması devam ediyor ancak foto - romanlarda şunu anladımki fazla tamir şansınız yok.En iyisi doğal haliyle bırakmak.Petranyus ta denedi ama olmuyor fazla değişiklik diyince bende yakında orjinal haliyle paylaşıma açmayı düşünüyorum birde diğer arkadaşlar denesin.Sürekli benzer şeyler paylaşmaktansa arada böyle farklı bir şeyler daha iyi olur düşüncesindeyiz.Saygılarımla.