Zembla Tam Macera Listesi - Kölelerin Ayaklanması

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Sizler bu güzel maceranın tadını çıkartırken, güncelleme yapayım istedim. Sarkomer dostumuzun rezerve ettiklerini bizlerle paylaştıktan sonra, benim de paylaşacağım 2 adet macera kaldı. ( gerçi birini yeni internetten satın aldığım için daha taraması yapılacak yani haftaya paylaşamayabilirim)Son düzlükte sadece 7 eksik maceramız kaldı, listesini allta mesajda yazıyorum
hepinize iyi pazarlar

file

file

file
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Dostlarım kalan maceralar aşagıda, son bir kez sandıklarınıza bakabilirseniz sevinirim çünkü sizlerin paylaşımları, internet ,sahaf ve alışveriş sitelerinden bulabildiklerim bu kadar, illaki maceranın tamamıda olmayabilir mesela kartallara karşı macerasının 45.sayfadan sonrası yok, diger maceraların belli bir kısmı var ise benimle mesajla bile paylaşabilirseniz ,belkide diger yarısı başka bir çizgiroman sevdalısı dostumuzdan çıkar ve macerayı tamamlarız, aşagıdaki maceralardan en çok Yeşil Cehennemi merak ediyorum çünkü yayın sırasına göre bir önceki kitapta yeye ile tanışıyoruz ama migferi ve çalar saati yok büyük ihtimalle bu macerada bunları nasıl elde ettigini ögreneceğiz, ha birde Kara kaplan adlı macera var listedeler de olmasına ragmen bununla ilgili en ufak ipucu bulamadım ve varlıgından bile şüpheliyim :)
1) Çölde imdat çagrısı no :42... 500 TL
2) Kara kaplan ?????
3)Kartallara karşı no: 99... kuruşluk seri
4)Korango dramı no:72... 1.000TL
5)Savaş tutsagı no :115... 200 TL
6)Yeşil cehennem no:150... aylık seri
7) Yeşim Taşından taht no: 230 ve 231... kuruşluk seri

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
üstadım emekleriniz ve katkılarınız ortada
ne kadar teşekkür etsek az kalır
emeklerinize sağlık

12 Şub 2010
15,006
543,642
Güzel sunumlu pazar Zembla'mız sevgili İlkhantok'dan.
Kara Kaplan 'ı Zembla'da bulamazsak Tex'teki Kara Kaplan ile idare ederiz sevgili İlkhan:)
Teşekkürler...