Zembla Karakoyun Hayaleti 230 Tam Macera

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Zembla Karakoyun Hayaleti 230 Tam Macera

VPyyEn.jpg

njGGE0.jpg

vXooZv.jpg

Zoraletler Murat ustadan Ayvalık tostu Büyük Beyazdan Misafir severlik de Baş üstadımız Haluk beyden olmak üzere keyifli okumalar..
Abolardis nezdinde tüm dostlarımıza (Aramızda ufak anlaşmazlık olmutu) ama 3 günlük dünya ben çoktan unuttum ve bu kitabı ona hediye ediyorum.
Orijinal tarama yaprakları parlatmadan tek sayfa yüksek çözünürlüklü kaliteli görsel şhow nezdinde tüm dostlarıma
Herkese iyi hafta başı hayırlı işler dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
hahaha alacagın olsun dostum, bu macerayı dün akşam internetten sipariş ettim sen bugün yayınlıyorsun hahahaha, neyse bana bir ayvalık tostu borçlusun artık hahaha
ellerine saglık dostum 1 macerayı daha eksilttik

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Üstadım teşekkür ederim zahmet etmişsiniz elinize sağlık kendinize iyi bakınız saygılarımla.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
O değil de o kızılmaske ne yapıyor içerde bir açtım ki yumruk sıkılı yüzük suratıma doğru valla bir an ürktüm.Beymelikli sağolunuz.

hardblood

Kıdemli Üye
1 Eyl 2018
127
292
istanbul
Emekleriniz için çok teşekkürler. Sorun benden mi kaynaklı bilemiyorum ama mega linki 4,5 mb dan sonra indirmeyi durduruyor. Bir türlü indiremedim. Saygı ve sevgilerimle...

hardblood

Kıdemli Üye
1 Eyl 2018
127
292
istanbul
Sorun mega kaynaklı geçici bir sorun diye tahmin ediyorum. Link generator bir site üzerinden nihayet başardım. Lütfen bir üstteki mesajı dikkate almayınız, işgal ettiğim satırlar için de kusura bakmayınız. Sayın beymelikli üstada tekrar teşekkürler.