Zembla Tam Macera Listesi-Uçan Balon

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin

Dostlarım bu güzel macerayı okumadan önce şunu belirtmek isterim ki eksik macera sayımız 2 adet daha düşmüştür, şöyleki indirdigim orjinal zembla maceralarını inceledim ve bizde eksik olan 2 adet macerayı tespit ettim ve bir arkadaşımdan bunları tercume etmesini istedim ( maceraların yarıları oldugu için sadece diger yarılarını tercüme edecek) sag olsun beni kırmadı ve tercumeye başladı bende elimden geldigi kadar balonlamasını yapıp paylaşacagım inşallah; özetle paylaşılacaklar, rezerve edilenler ile tercume ve balonlama sonrası paylaşılacaklardan sonra 10 adet( yazı ile ON adet) kalmıştır ilgililere duyrulur:D:D:D
bu arada kandırabilirsem bu iki maceradan sonra Türkiyede yayınlanmamış ve elimizde bulunan 16 adet zembla macerasının da tercümesini istemeyi düşünüyorum ama henüz o bunu bilmiyor :Ğ:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ

file

file

file
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
İlhan arkadaşı çok zorlama alıştırarak ve kibarca haber ver.16 macera az buz değil yani ama eğer tercüme edilirse büyük iş olur.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili İlkhan kardeşim Zembla maceralarını alfabetik olarak tam macera biçiminde düzenlemeniz muhteşem.Emeğiniz için çok çok teşekkürler ederim,sağolun varolun.Bu arada hani o onaltı tane tercümeyi yapacağını henüz bilmeyen arkadaş var ya,ona da sevgilerimi iletiyorum....