Zembla Tam Macera Listesi-Timsah Adamlar

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
internetten 3 adet daha eksik maceramızı buldum ve eksik sayısı 35 e indi,hafta arası bu maceraları paylaşacağım ,buda o maceralardan biridir, tapatalk.com sitesinden bulmuş oldugum ve Ercu ünlü tarafından paylaşılan bir macera
tarayan ve paylaşan arkadaşa teşekkürler
keyifli okumalar

file

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,072
Teşekkürler Sayın "ilkhantok";
gerçekten emek veriyor ve zaman harcıyorsunuz.
Bu arada öncelikle "Korkunç Deney" ve sonra da "Büyü" isimli maceralar bende... Biraz titizlendiğim için düzenleme vakit alıyor.
Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Bu arada öncelikle "Korkunç Deney" ve sonra da "Büyü" isimli maceralar bende... Biraz titizlendiğim için düzenleme vakit alıyor.
Saygılarımla...

52308R.gif

Sevgili İlkhanTok, çalışmalarınızı ve Zembla maceralarını heyecanla takip ediyorum, ancak; paylaşımların çoğu düzensiz. Kötü tarama, düşük çözünürlük, yıpranma vs.. gibi olumsuzluklar var. Yeni düzenlemelerle ne kadar tamir edilebilir bilemiyorum. Madem ki bu işe kalkışıldı, gözlerimizi yoran (kötü tarama veya düzenleme) maceralar da tespit edilip, elimizde olanlar yeniden taranmalı diye düşünüyorum. Saygılarımla...

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Saygılarımla...

52308R.gif
rezerve edildi :) büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum,
şimdiden teşekkürler

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Sevgili İlkhanTok, çalışmalarınızı ve Zembla maceralarını heyecanla takip ediyorum, ancak; paylaşımların çoğu düzensiz. Kötü tarama, düşük çözünürlük, yıpranma vs.. gibi olumsuzluklar var. Yeni düzenlemelerle ne kadar tamir edilebilir bilemiyorum. Madem ki bu işe kalkışıldı, gözlerimizi yoran (kötü tarama veya düzenleme) maceralar da tespit edilip, elimizde olanlar yeniden taranmalı diye düşünüyorum. Saygılarımla...
Dostum, seninle bu konuda hemfikirim , şu anda listede olan fakat çok eski ve kötü tarama olan bir macera bende mevcut(taranaz bendi), bunu tarayıp eskisiye değiştireceğim hatta 7 adet macera hazır fakat birleştirmedim kırık linklerden daha iyi bir tarama çıkabilir diye bekletiyorum, ama öncelikle eksikleri biraz kolaylıyalım ( 35 adet eksigimiz daha var pardon Sarkomer dostumun rezerviyle 33 düştü sayılır :p ) diye çalışıyorum daha sonra dediğin yenileme çalışması için tekrardan sizlerden yardım isteyeceğim ( bu arada bir çogu tekrardan düzenlenebilir diye düşünüyorum ama yeniden düzenlemeiçin gerçekten bu konuda iyi olmak lazım)