Zembla Tam Macera Listesi - Umut Yolu

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
İmece usulu, çizgidiyarının ruhuna uygun tamamlanan bir macera ile karşınızdayım :) , tam üç ayrı arkadaşın paylaşımlarından birleştirilmiş ve hayata geçirilmiştir aynı zamanda paylaşımlar arasında ciddi zaman farkı oldugundan büyük bir ihtimalle tamamını şimdiye kadar okumamışsınızdır ona göre degerini bilin haaa :Ğ :Ğ :Ğ

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nejat

Guest
5 Şub 2016
320
3,121
Paylaşımcı arkadaşların kim olduklarını merak etsem de, daha önce açıklamasını yaptığınız için sormayacağım. Benim merak ettiğim nokta, konu başlıklarınız. Hep şu şekilde konuyu açıyorsunuz : Zembla tam macera listesi-umut yolu

Sonra bir yönetici şu şekilde düzeltiyor : Zembla Tam Macera Listesi - Umut Yolu

Neden yöneticinin düzelttiği şekilde konu başlığını yazmıyorsunuz ? :)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Paylaşımcı arkadaşların kim olduklarını merak etsem de, daha önce açıklamasını yaptığınız için sormayacağım. Benim merak ettiğim nokta, konu başlıklarınız. Hep şu şekilde konuyu açıyorsunuz : Zembla tam macera listesi-umut yolu

Sonra bir yönetici şu şekilde düzeltiyor : Zembla Tam Macera Listesi - Umut Yolu

Neden yöneticinin düzelttiği şekilde konu başlığını yazmıyorsunuz ? :)

hahahaha hiç farketmemiştim valla , ikaz için teşekkürler bundan sonra böyle açarım,
bu arada paylaşan arkadaşlar oksijen, karakanca, sali38tr, fakat bu maceranın parçaları hepsi başka maceralarla birleşikti kestik, birleştirdik ve sunduk

Son düzenleme: