Zembla Tam Macera Listesi - Harge'nin Ayaklanması

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Herkese güzel bir akşam dilerim,
bu akşamki tam maceramızı aldıgım kitap 2 dostumuz tarafından birer sene arayla paylaşılmış(aynı tarama),herhalde benimde ara sıra yaptıgım gibi bir dostumuz internetten bulmuş ve paylaşmış,digeri de kendi çalışmasını bir sene sonra paylaşmış ;
şimdi bunu neden bu kadar detaylı yazdım onu anlatayım; geçen sene bu aralar buna benzer bir çalışmayı Kaptan swing için yaparken Bay_x dostumuza şöyle bir mail atmıştım ve karşılıgında şöyle bir cevap yazmıştı

Dostum
uzun bir aradan sonra tekrar merhaba
inşallah iyisindir,
uzun aradan sonra istekli ve hırslı geri döndüm kaptan swing listesini bitirmeye çalışacagım, senden bir ricam olacak daha önce paylaştıgın celladın gölgesi ve kölelerin isyanı adlı her biri ikişer fasikülden oluşan paylaşımarını birleştirip tekrar yayınlarmısın listeye ekleyeyim

ama ilkhan ugraşamam dersende senin yerine birleştirip senin adına tekrar paylaşmak için izin istiyorum

şimdiden teşekkürler

Hoş geldiniz üstadım; sizi özlemiştik.
Gerçi bende sizin gibi, uzun zamandır diyarımızla pek ilgilenemiyorum.

Taradığım ve paylaşıma açtığım kitaplar Çizgidiyarının malıdır. Bundan mütevellit bana sormanıza hiç gerek yok. İstediğiniz kitabı dilediğiniz biçimde düzenleyip, kendi adınıza paylaşıma açabilirsiniz.

İyi çalışmalar diler, saygılarımı sunarım.

dostumun dedigi gibi burada yüklenen herşey sitenin kültürü gibi karşılıksız paylaşım ilkesine göre paylaşılıyor, dolayısıyla isimleri tek tek yazmanın özellikle paylaşma şansı olmayan fakat tüm yüregiyle bu sitede olan ve paylaşılan herşeyde bizleri destekleyen arkadaşlara biraz da haksızlık olacagını düşündügümden ve çizgiroman hepimizin düsturuyla artık isimleri zikretmeden paylaşımlara devam edeceğim ,

yine çenem düştü :) konuyu kapatıp sizi bu güzel macerayla başbaşa bırakıyorum
iyi okumalar dilerim

file
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Desturrr ilhantok gelmiş.Kardeş bu ne hız sabah bir akşam bir porsiyon fazla porsiyondan ishal olmayalım sonra bak.Çok sağol ilhantok bu arada sayın bay x selamlarımı sunarım efendim.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Manevi destek veren bir tarafa haksızlık yapmamak isterken, maddi destek veren bir gruba haksızlık yapılıyormuş gibi bir his uyandı içimde.

Recep dostumun görüşüne saygı duymakla beraber kişisel fikrim, taramaya emeği geçenlerin taramaları kullanıldığında anılması yönünde ki, bildiğim kadarıyla zamanında yaptığımız yönetim toplantılarında genel kanaat bu yöndeydi, son bir yıldır forumla ve yönetimle pek ilgilenemediğimden arkadaşların fikri değişmiş olabilir tabii ki. Değiştiyse de burada açıklayacaklarına eminim.