Zembla Tam Macera Listesi - Ahrumi Efsanesi

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Dostlarım;

çok uzun bir çalışma olacağı için günde mümkünse 2 paylaşım yapmaya çalışacağım, böylece daha kısa zamanda bayağı bir yol kat ederiz diye düşünüyorum, yalnız ham taramaları düzenleme yapmadan belki sadece tek sayfaya ayırarak vereceğim onun için parçalar arasında fark olursa affınıza sığınıyorum, zamanında subzero ve beydaba dostların paylaşımlarından tamamlanmış Ahrumi efsanesi macerası orjiinal yayın kapağı ile huzurlarınızda

file
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Zembla'yla yola devam....Sabahın 8 sinde bile bu sayıları bize ulaştırmak için çaba harcadığınızı düşününce bu emeğe hiç bir teşekkürün yetmeyeceğini düşünüyorum sevgili ilhantok...Bana göre bu tarz emeklerin madii bir karşılığı yok,manevi değerine ise paha biçilemez...O yüzden size sadece bir kuru teşekkür yazabildiğimiz için bizi maruz görün...''Çizgi Diyarı hepimizin'' sloganıyla yola çıkan ve hiç bir menfat gözetmeksizin sabah akşam çalışan bu kadar güzel insanların bir araya toplandığı başka bir form yok...Burdan tüm o güzel insanları selamlarım,iyiki varsınız ve iyiki bu formu açıp bizlere de kucak açtınız...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Ahrumi'yi bilmem ama efsane efsanedir,
Emekleriniz için teşekkür ediyorum kardeşim;
saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi: